Vsázení

Na chudáka člověka jsou na světě připraveny kde jaké pasti a zákoutí, do kterých se může chytit ani neví jak. Pekelníci na něj rychtují všelijaká pokušení ve formě vsázek, tipovacích soutěží, blikacích bedýnek, barevných losů a dokonce naháněčů na ulici s posláním dostat jej k roztočené ruletě. Jak se to mu všemu vyhnout, neodolat, nepodlehnout – to ví jen sám PánBůh.

Jedinec , jež se zabývá sportem je předurčen kurzovním vsázkám, aby si tipnul, jak který zápas dopadne. Všichni víme, že je to v pravděpodobnostech. Čím více zápasů, tím větší je šance ne vyhrát, ale odevzdat svoje peníze vychytralým společnostem, které nemají slitování s nikým, a nic jim není svaté. Vsaďte si a kdyby jste náhodou vyhráli, jako například u Sportky ( kde je ta pravděpodobnost 1:14.000.000) tak se s náma o výhru můžete soudit …

Jenže jsou mezi námi odborníci na slovo vzatí. Kovaní v jednom sportu. A ti vědí, jak zápasy dopadnou. Mají přečtená jména. Znají hráče osobně. Dovedou posoudit, co by se mohlo na zápase přihodit. No zkrátka jsou to kabrňáci na slovo vzatí! Jeden z nich tento týden vsadil celou Ligu mistrů ve volejbale – a to je deset zápasů a ani jeden mu neunikl! Samozřejmě nemohl vsázet tzv. srdcem, ale dle letitých zkušeností (promiň mě Pátku a i Vy všichni v Budějicích, že jsem musel dát na „frantíky“). Vše mrsknul, jak mu zdravý rozum poručil. Jak to dopadlo se můžete podívat tady:

https://www.chance.cz/tiket-vyhledavani?cislo=9515930242&kod=160303&page=tiket&zobr=obr 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll