Vydařený turnájek rodičů s dětmi

Poslední akcí před prázdninami bylo pro Jedničky zakončení sezóny v sobotu 24. června na kurtech. Cestu na hřiště si našly rodinné týmy, které po dohodě hrály buď přehazovanou (žlutý minivolejbal), nebo klasický volejbal, kdy bylo dovoleno prakticky vše. Na kurtu byly dvojice tvořené hráčkou z přípravky a jejím rodinným příslušníkem.

Týmů se i po třech omluvenkách a pár nezvěstných sešlo 22! Na volejbal si trouflo 9 rodin, přehazku pak ve dvou skupinách hrálo 6 a 7 družstev. Počasí nám vyšlo nádherně, postupem času se ukazovalo, že až moc :-) Ve tři hodiny byl stále pařák, naštěstí hadice s vodou a nanuky byly na blízku (díky Sartoreti!!!). Dohrávalo se ještě po 17. hodině, ale naštěstí jsme nikoho  nemuseli křísit, jen v urputném zápolení došlo k drobnému poranění nohy (ale stříbro je i tak doma!).

Po sportování došlo na zhodnocení sezóny, nastínění té další a proběhla i debata ohledně soustředění. Následovala společenská část programu, kdy byl založen požár a konečně se také potil někdo jiný, než aktéři turnaje - buřtíky, párečky. Pan Trejbal s kytarou dovedl správnou atmosféru do samého konce. Akce se vyvedla, příští rok se těšíme na opáčko...nebo dřív? :-)

Pavlína

PS: Marcelo, vdovy jsem neslyšela, musela jsem s Ondráškem dřív domů...

A ačkoliv výsledky nebyly pro organizátory podstatné, pro pořádek dodáváme nejlepší ve skupinách:

Volejbal:
1. Kačka Hnátová s bráchou
2. Naty Makovská s mamkou
3. Áďa Burešová s mamkou

Přehazka
Skupina A
1. Barča Němcová s bráchou a mamkou
2. Adélka Bednářová s mamkou
3. Míša Řiháková s mamkou

Skupina B
1. Žabovic
2. Holky Doubkovy
3. Olšánovi - celá rodina!

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll