Zpráva ze žákovských kategorií chlapců

Mladší žáci pokračovali na domáci palubovce 21. ledna již 6. kolem krajského přeboru. Postupně jsme se utkali z Českou Třebovou II, Dřevěnicí a naším Béčkem v dohrávce o 4 dny později.

Všechny zápasy kluci hladce vyhráli 2:0 a konečně a na třetí pokus postoupili do elitní čtyřky, která se uskuteční 18. února v Rychnově nad Kněžnou. 

Tento turnaj bude zároveň závěrečným měřením sil v této sezóně. Z pohledu družstev kraje pardubického zakončíme soutěž na druhém místě za suverením Lanškrounem,
který v tabulce drží nedostižný náskok. Z pohledu blížícího se mistrovství republiky ve Svitavách pokračujeme v "pilování"  všech herních činnosti. Kluky čekají zápasy v KP staších žáků jako závěrečná prověrka před turnajem roku.

V kategorii žáků starších se poslední kolo uskutečnilo tuto neděli rovněž ve Svitavách. Z důvodu mistrovství ČR v silovém trojboji jsmebyli nuceni opustit naši halu a vše uspořádat na ZŠ Riegrova a OA. Bylo to trošku logisticky náročnější s přesuny týmu mezi zápasy, ale vše zvládnuto bez komplikací. Náš první tým si již tradičně neporadil jen s Českou Třebovou. Hladce přehrál Litomyšl, Lanškroun i naše Béčko. Druhý tým zvitězil pouze nad Lanškrounem, ale s jeho výkonem určitě spokojenost.

A jelikož událostí v posledních týdnech nebylo málo, přidávám ještě fotografii z vyhlášení sportovců okresu za rok 2017. Kluci obdrželi ocenění za úspěch na MČR mladších žáků. Mejdan to byl více než vypečený... Solidní kulturní program, Leo Koenig jako hvězda večera, bohatý raut a na závěr historka s poličskou pilicií. Zjistili mně propadlou technickou. Pokud a předvolání mne nemine :-)

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll