11:11 v 11:11

Osmé kolo KP mladších žáků se hrálo v České Třebové. Jeli jsme autama, protože kritickým momentem soboty byl následný přesun některých mladších žáků z České Třebové na testy do Nymburka. Normálně bychom jeli vlakem a jistě si užili mnohem více srandy (zatažená záchranná brzda, spadnutá bota pod vlakem, plivání z okýnka, běhání na eskalátorech na nádraží v České Třebové proti směru jízdy, sražená důchodkyně na schodech k nástupišti, ...). Snad příště.

Volejbal dopadl podle tabulkových předpokladů. Ze začátku zápasu s favorizovanou Českou Třebovou to vypadalo, že bychom i mohli něco vyhrát. V dobře rozehraném utkání jsme se ale postupně vrátili k šedi nevynucených chyb a nejistých zákroků v poli a na síti. Další dva soupeři byli slabší a tak nás vítězství neminulo.

Svitavy - Česká Třebová 0:2 (-23, -21)
Svitavy - Třebechovice pod Orebem 2:0 (21, 18)
Svitavy - Choceň 2:0 (20, 18)

Jednou z mála zajímavostí bylo, že digitální světelná tabule, která v hale ZŠ Nádražní ukazuje čas, se pro jednu chvíli stala i ukazatelem skóre. V 11 hodin 11 minut byl stav druhého setu utkání Svitavy - Choceň přesně 11:11. Ještě se to povedlo i za stavu 11:12, který nastal v 11 hodin 12 minut. Pak už si ovšem tabule dál ukazovala čas a vývoj skóre ignorovala.

Do konce soutěže zbývají dvě kola - 14. dubna v Chocni a 19. května v Hradci Králové. Výsledky a tabulka zde.