2 zápasy v rychlém znění

Žichlínek - Svitavy 0:3 (22:25, 9:25, 21:25)  a 0:3 (16:25, 12:25, 10:25)

Dne 26. 2. jsme odehrály zápas v Žichlínku. Když jsme proti nim hrály u nás, vyhrály jsme 3:0 a 3:1 a jelikož jsme si nechtěly pokazit skóre a taky tak trochu ohrozit první místo, musely jsme vyhrát. První zápas, první set, nevěděly jsme pořádně, co máme dneska od soupeřek čekat, ale set jsme uhrály na naši stranu. Další dva sety už nebyly takovej problém jako ten první, i když v tom třetím na taky nervy trochu cukaly. Po pauze jsme nastoupily nacpaný, ale s úkolem zopakovat první zápas, což se nám podařilo a myslím si, že ne jen podle bodů ale i celková hra byla dost lepší a vše přesnější a jistější. Musím nás pochválit, protože jsme šlapaly jako hodinky.

Sestava: Vendy, Baruš, Barča, Bleška, Sára, Kiška, Didi, Denča

Svitavy - Česká Třebová 3:0 (25:18, 25:21, 25:14) a 3:1 (25:21, 25:12, 21:25, 25:22)

Měly jsme jet vláčkem do České. Některé z nás by to měly kousek a nemusely brzo vstávat. Všechny jsme se těšily, jak se projedeme a nakonec z toho nic nebylo. Soupeřky to v pátek odpoledne odvolaly s tím, že mají nedostatek hráček a tak se zápas přesunul po delších domluvách na pátek 18. 3. k nám do krásné tělocvičny na Riegrovku. A tak se po 18:00 hodině sešlo na Riegrovce tolik lidí, že už si ani neměli kam sednout. Hrály s námi ještě dvě Juniorky-Kikina a Denča. Začaly jsme pěkně z ostra, ale soupeřky se nás pořád trochu držely. V koncovce prvního setu jsme se od nich odtrhly a zvítězily jsme. Další set byl o něco dramatičtější, ale uhrály jsme ho a to bylo hlavníl, pak už si s námi ve třetím setě soupeřka vůbec neporadily a hlavně díky naším chybám uhrály 14 bodů. Druhej zápas byl celkově víc o nervech. První set ve druhém zápase se podobal tomu prvnímu setu v prvním zápase (Máte z toho zamotanou hlavu?

Někdy u nás třetí set bývá kritický a tady se to opět potvrdilo. Soupeřky začaly hrát hned od začátku a my se pro body rvaly zuby nehty. Taky nám o dost utekly a náskok bylo těžký dohnat, když jsme se zasekly. Naštěstí čtvrtý set jsme uhrály na naší sranu, i když Ivetce stály vlasy až u stropu. A tak druhej zápas skončil 3:1 a my mohly po půl 10 zhasnout tělocvičnu a jít konečně domů. Ale počasí si s námi trochu zahrálo a tak byly ještě další Vánoce, no spíš další břečka

Sestava: Baruš, Barča, Bleška, Kiška, Terka, Vendy, Denča, Déňa, Kiki