Do třetice všeho dobrého neb Nejúspěšnější sportovec roku 2012 regionu Svitavska

+ fotky V úterý 22.1. se konalo jako každoročně a tradičně v Tylově domě v Poličce vyhlášení Nejúspěšnější sportovec roku 2012 regionu Svitavska. Pozvaní na dekoraci byli naši starší žáci a také trenéři. Sestava byla určena dle výsledků loňského super úspěšného roku pro naše barvy: Adam Čížek, Saša Konečný, Tomáš Klika, Petr Leinweber, Ronald Čadílek, Mirek Odvárka, David Kvapil, Adam Tomášek a litomyšlský Marek Šulc. Z trenérů ze Svitav odjel Marek Meluzín, Petr Siekiera a Jiří Kabelka. Jako náhradního šoféra jsme přibrali Michala Pallu pro případ, že by se podávalo víno a to by pak Melda nemohl řídit.

Po rychlém úvodu moderátora se z poslední řady, kde jsme seděli, naši kluci hrnuli na pódium, jako první pro odměnění za Nejlepší družstvo žáků na okrese. Kdo jiný by nám mohl předávat cenu než usměvavá Janička Pernicová. K mikrofonu pro poděkování šel kapitán Číža. Moderátor po něm chtěl představení všech na podiu stojících hráčů, což vymrskal jako malou násobilku ve škole. Jenže ještě chtěl při svých pěti minutách slávy poděkovat svým trenérům. Zvládl to dobře, jenom se mu někde v makovičce zadrhlo křestní jméno trenéra Meluzína. To víte, celý život mu říká Meldo a pak si vzpomeň. Pro mne to bylo dojemné a děkuji mu za odvahu v hlase, se kterou mluvil.

Zde je komentář z článku pana redaktora Radka Halvy:

TJ Svitavy (volejbal starší žáci). Tým se zařadil mezi absolutní českou špičku ve své kategorii, když obsadil druhé místo v celkovém hodnocení dlouhodobé soutěže českého poháru a třetí místo na mistrovství ČR. Zvítězil v přeboru Pardubického kraje.

Pak probíhalo mnoho ocenění pro různé kategorie, kde stále vyhrávají neolypijské sporty, které rozhodně nejsou žádnou masovkou, ba na opak, jako od mala kovaný sportovec, si pod některými zkratkami nedovedu představit o jaké odvětví vlasně jde! Ceny předávaly osobnosti a starostové. Někteří veselí a jiní vážní. Někdo promluvil do mikrofonu a mělo to hlavu a patu a jiný se zamotal sám do své osobnosti. Co nás dostatečně pobavilo byl proslov křídla Pavla Miloše ze zpřízněného basketbalového oddílu Turů, kde po měření výšky pivota Pawla Mroze na konci upozornil celý sál, že se tento 218cm vysoký borec staršně rád fotí. Parádně mu to zavařil, protože na závěrečném rautu se sním chtěl vyfotit kde kdo a on se chudák ani pořádně nenajedl. A že bylo čeho! 

 

Vyhlášení trenérů jsme slízli smetanu my dva s Melisem. Ten hezčí z nás poděkoval městu za tréninkové možnosti, jež nám umožňuje a také se zmínil o tom, že nás manželky o víkendech uvidí až někdy koncem května /a to uz se bude zase konat Městská liga a turnaje a taky chystat soustředění v Hošťálkové/.

Na parádně připraveném občerstvení jsme se natláskali všeho možnýho i nemožnýho. Mně nejvíce chutnaly zabíjačkové produkty a pak poloviční zákusky, které se strkají do pusy celé! Víno měli červené i bílé a tak bylo řízení svěřeno Pallouškovi. Vlastně se Melda obětoval, aby toho našeho novice, kterému ještě hoří vajgl před autoškolou, řádně vyjezdil.

Přátelé - bylo to odměnění potřetí po sobě a to letos budeme muset ještě moc bojovat, aby jsme se v útulné Poličce ukázali na přes rok znova!

Komentář ze Svitavského deníku:  

Marek MELUZÍN – Jiří KABELKA (volejbal, TJ Svitavy). Trenéři volejbalového družstva starších žáků, které se stalo postrachem pro nejsilnější české kluby a vybojovalo bronzovou medaili na mistrovství ČR a stříbro v celkovém hodnocení českého poháru. Na tyto úspěchy navazuje neméně kvalitními výkony také v probíhající sezoně 2012/2013.

Rozhovor s reportérem

Reportér: "Jak jsi to dokázal, být vyhlášený nejlepším trenérem? Co jsi dělal?"

Trenér: "Nic!"

Reportér: "Nic?"

Trenér: "Ale dělal jsem to dlouho!" 

Obdržené gratulace

Pavel Bolcek: No čoveče ? Otevřu si teda druhou sedmičku. Na Vás kuci!!!!!!!

Dana Maňáková: No jo, jste kluci šikovní :-))) 

Monika Leckesiová: Velká gratulace za NEJ sportovec ... a já že jenom pijete ...

Paní Kvapilová:  Velká gratulace,jak Vám jako trenérum tak i klukum!

Věra Gajdošová: Ahoj kluci,tak jsem si na netu precetla o vasem trenerskem uspechu a moc,moc gratuluju. Teda su uplne sstna,ze kamaradim s takovyma celebritama. A videt vas v kvadru je pro me rovnez novy zazitek.No moc vam to sluselo.Doufam,ze v lete se trenersky budete venovat i nam at konecne obsadime prvni pricky.

Bártovi: Jirko, úspěchy Vašeho týmu jsou obdivuhodné a snaha k jejich dosažení opravdu příkladná. Samozřejmě z toho máme radost a fandíme :-). Vše dobré až nejlepší :-) zbývá jen přání plného zdraví do další sezony

Eva Hučková: Nevidět to na vlastní oči,nevěřím. A nejenom,že dobře hrajete,trénujete,ale ještě i dobře vypadáte!!! Nějaký recept na tolik úspěchů? Přidávám se ke gratulantům!!!

Pavla: Ahoj Jirko, blahopřeji vašemu týmu a trenérům k úžasným úspěchům v české volejbalové špičce. Přeji mnoho sil a úspěchů v nové sezóně. Držím palce a pěsti, aby vám to šlo tak dobře a třeba ještě o trochu lépe, aby jste sáhli na zlato.

Michal Ondráček: No paráda !!!!  A ta image hippies :-). Blahopřeji !

 

Paráda, paráda, ...

I já gratuluju trenérům i klukům!!! Když jsem včera klusala na trénink a před halou míjela skupinku mladých postávajících elegánů v kvádrech, zděsila jsem se, že snad nejsem před halou, ale někde před divadlem. Hoši blahosklonně přehlídli můj společenský oděv - tepláky - a dál v klidu čekali na limuzíny, které je odvezou do Poličky. Vypadali fakt jinak než na kurtu.

Poznámky: Nechybí ve výčtu "slavných" např. Jedla a Klikoun? A kolikrát musí do příštího tréninku Číža napsat: Můj trenér se jmenuje Marek, ale jinak je to Melda?

Jedla a Klikoun

Saša Jedlička a Ondra Klika se neúčastnili z důvodu studia v Brně. Bylo by těžké je tam od tud tahat na noc sem a omlouvat z aktivit jejich náročné školy a tréninku. Jinak ty kvádra zase odkládáme na pěkně dlouhou dobu a budeme se znovu věnovat volejbalovým aktivitám. Děkujeme za gratulaci!

Opakování matka moudrosti

Příští rok můžete v Poličce nastupovat se zavázanýma očima, už to tam musíte znát nazpaměť. Teď  vážně - obrovská gratulace, především trenérům! A to vás určitě nemine cena za zviditelnění oddílu a propagaci volejbalu (pokud taková cena není, tak ji na příští valné hromadě navrhnu). Ještě jednou blahopřeji.

Svitavský deník

o vyhlášení píše takto: DENÍK.

Gratulujeme celému týmu žáků. Je to výborný výsledek, na který bude opravdu těžké navázat. Ať se Vám v boji daří!!!

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll