Kadetky: další vítězství do sbírky

Dne 6. 11. jsme odehrály zápas proti České Třebové v hale Na Střelnici. Měly jsme celou halu pro sebe a tak jsme využily té příležitosti a zahrály jsme si na centru. Jediný problém celého dne byl, kdo tam vůbec bude. Ivetce přehodili v práci školení a tak nás zachránila Marcelka Smělá. Ta sice ještě musela zavést mladší holky na zápas, ale na devátou hodinu to na halu stihla. Před 10 hodinou už byla hala zaplněná fanoušky, pan Harašta zapískal a my jsme začaly hrát.

1.zápas 3:0 (25:10; 25:7; 25:10)

Z tabulky pořadí jsme si přečetly že holky z České Třebové okupují 7., nebo-li poslední příčku. Věděli jsme tak, že to pro nás nebudou těžké soupeřky. Podání se nám dařilo, příjem byl dobrý. Náhry, smeče, bloky taky vpořádku. Soupeřky si s námi nedovedly poradit. Taky podle toho vypadá výsledek celého zápasu.

2.zápas 3:0 (25:10; 25;12; 25:11)

Druhý zápas rozhodli trenéři hrát už za 15 minut, takže žádná velká přestávka to nebyla. Možná si mysleli, že budeme unavený a tak by jejich holky mohly vyhrát, nevím. Každopádně to nebyla žádná velká změna. Možná na začátku druhého setu jsme se trochu míň nesoustředily, ale soupeřky nám daly jen 12 bodů, takže to nebylo tak hrozné. Jinak opět dobré příjmy, podání, náhry, smeče.. Snad nám to vydrží i nadále .

Sestava hráček: Vendy Tmejová, Barča Šimková, Barča Smělá, Verča Hanušová, Kikina Prokopová, Terka Baráková, Terka Kissová, Denča Antošová

Tabulka pořadí: http://www.cvf.cz/souteze.php?action=skupina&id=3028

Děkujeme všem, kteří se přišli na nás podívat a zafandit. Snad se vám hra líbila a příjdete se podívat i příště. Další zápas hrajeme na Státní svátek 17.11. v Pardubicích. Bude to asi jeden z nejdůležitějších zápasů, tak na nás myslete.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll