Kadetky už taky začaly hrát.

V sobotu odehrály kadetky své první mistrovské zápasy v hale ISŠ v M.Třebové. Odjezd se zdařil a děvčata již byla v 9.00 hod. v M.Třebové , ale domácí soupeřky nikde. Nechaly nás trošku vymrznout. V 9.15 hod. přišly, otevřely halu a pustily nás do šatny. Než se děvčata vykecala a převlékla uběhl taky nějaký čas. Při rozcvičení se nikomu nic nestalo a tak v 10.00 hod. rozhodčí pískl a šlo se hrát. Než se naše děvčata rozkoukala vyhrály soupeřky 25:9. Druhý set byl o trošku lepší a skončil 25:19. Ve třetím setu děvčata z M.Třebové hned v začátku odskočila a udržela si vedení až do konce - 25:14.

Výsledek: TJ M.Třebová - TJ Svitavy 3:0 (25:9)(25:19)(25:14).

Po půlhodinové přestávce začalo druhé utkání. To bylo sice vyrovnanější, ale soupeřky byly lepší, hlavně v podání a v útoku středem sítě.

Výsledek: TJ M.Třebová - TJ Svitavy 3:0 (25:20)(25:16)(25:20).

Sestava: Andrlíková D., Dufková T., Havlová D., Fiedlerová J., Kabelková M., Šimková K., Zatočilová A. a Zelinková M.

Přepravu zajistil p.Šimek L. a paní Fiedlerová. Děkuji oběma.

trenér: Kryštůfek Jiří.