Kluci a holky v Drásově

Lepší závěr letošní herní sezóny jsme si my trenéři nemohli přát. Vyrazili jsme v sobotu 14.6. na turnaj v minivolejbalu do Drásova. Družstva byla složena z kluků a holek z přípravek (ročník 1995 a mladší). Turnaje se mohla zúčastnit družstva pouze dívčí, chlapecká nebo smíšená. Svitavy měla 4 smíšená družstva. Hrálo se systémem 3 x 3 na 1 set do 25 bodů.

Kdo nebude mít s sebou teplou bundu, teplý ponožky a rukavice, nikam nejede. Tak zněl pokyn na cestu po pátečním "zmrzlém" tréninku. Největší předvídavost měla Iveta, která vzala kromě termosky s horkou kávou také opalovací krém. Ten se hodil nejvíce. V sobotu bylo totiž teplo a slunečno. Co víc si přát. Holky a kluci již cestou na turnaj ztratili před sebou ostych a pak jsme se my trenéři celý den jen bavili jejich hrou jak na hřiště, tak i mimo hřiště. Během turnaje se stala  z mladých volejbalových nadějí bezva parta. 

Družsva:

Svitavy A: Barča Šimková, Terka Baráková, Vendy Tmejová, Mirďa Odvárka

Svitavy B: Terka Kissová, Dan Plevák, Nikolas Zoikas

Svitavy C: Anička Janoušková, Kiki Prokopová, Michal Palla

Svitavy D: Verča Hanušová, Barča Švihelová, Barča Smělá, Martin Novák

Svitavy E trenéři, řidiči, rozhodčí, zapisovatelé, diváci: Iveta Špačková, Marcela Smělá, Jirka Švihel

Výsledky: Celkem se turnaje zúčastnilo 18 družstev. První tři místa obsadila družstva složená pouze z chlapců - 1.místo Drásov. Svitavy D - 4.místo, Svitavy B - 5.místo, Svitavy A - 6.místo, Svitavy C - 10.místo.

Nejlepší hráčkou turnaje se stala Vendy Tmejová, v doplňkové soutěži - odbíjená na přesnost zvítězil Nikolas Zoikas. Blahopřejeme.

PS: A proč jsme do Drásova jeli? Protože se jedna hráčka na kempu v Liberci zakoukala do hráče z Drásova a už zde byl důvod proč na turnaj do Drásova jet. Není to nádhera?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll