Přípravka dívky

Výprachtice 2021

KP přehazované - sedm týmů v kvalifikaci

V neděli začala sezóna přehazované i dívkám, přihlášeno je 28 týmů. Naše kvalifikační kolo bylo po návrhu Dolního Újezdu předehráno mimo prodloužený víkend. Na Felberce na pěti kurtech tak bojovalo o rozřazení do tří výkonnostních skupin 10 družstev.

Přípravky nezahálí

Kvalifikace do Krajského přeboru v přehazované se rychle blíží. TJ Svitavy má přihlášeno do soutěže 6 družstev. V našem oddíle máme hráčky, které dosud trojkovou přehazku nehrály, některé s volejbalem úplně začínají, takže nebyly dosud ani na žádném turnaji.

Pátek ve znamení trojkové přehazky

První listopadový pátek byl věnován procvičení a zopakování hry v přehazované tři na tři. V listopadu se totiž teprve zahajuje Krajský přebor v přehazované chlapců i dívek, který se v našem oddíle týká tří tréninkových skupin - mladší přípravky dívek, chlapců a minipřípravky dívek.

Přípravka mladší: Poslední tři dny prázdnin patřily volejbalu!

Ve dnech 29. - 31. srpna bylo hned od rána na antukových kurtech v sousedství koupaliště živo. Úplný konec prázdnin zde trávilo 18 dívek a dva chlapci a to pod dozorem nových trenérů Švihelových a třech asistentek (Barča Smělá, Aničky Fiedlerová a Loukotová).

Minivánoční miniturnaj minivolejbalistek

Zakončení sezóny minipřípravek, přípravek a žákyň

V pátek 25. června se na hřištích hromadně slavilo zakončení letošní úspěšné sezóny. Nejprve se mezi sebou utkaly pidiberušky (minipřípravka Zdeny Ševčíkové a spol.) v přehazované, které na vedlejšich kurtech doplnila starší přípravka Marcelky Smělé a Petra Sezemského - turnaj smíšených trojic ve volejbale.

KP přípravek dívek - neděle 11.10.2009

V neděli 11.10.2009 jsme dohráli první část letošního krajského přeboru přípravek dívek. V tělocvičně ZŠ Felberova se hrála B skupina, kde bojovala svitavská družstva A a C. Svitavské družstvo B odjelo s tatínkem p. Markem bojovat o body do Moravské Třebové (minulou neděli vybojovalo hru ve skupině A). Ve Svitavách se hrál pěkný volejbal. Svitavy A tuto skupinu vyhrálo s velkým přehledem bez ztráty setu. Minule jsem si stěžovala na útok bez smeče, nyní tomu bylo naopak.

Minivolejbal dívek: 4 kolo 4.10.2009 - Svitavy A - Lanškroun,Svitavy B,C - Svitavy.

Naše přípravka dívek odehrála v neděli 4.10.09 další kolo v mini-volejbale na dvouch místech.

Družstvo Svitavy A hrálo v Lanškrouně  a trenérka M.Smělá k tomu dodala: "Družstvu se v tomto kole příliš nedařilo. Příjem byl, rozehra byla, ale útok skoro žádný, nebo tak lehký, že si s ním soupeřky lehce poradily. Ze skupiny A jsme sestoupily, k udržení nám chyběly dva míče. Ale příští neděli to zase napravíme."

Přípravka dívky: 2 kolo KP v minivolejbale - neděle 20.9.2009

2.kolo KP v minivolejbale se hrálo na třech místech. Družstvo A hrálo ve Svitavách pod taktovkou trenérky Marcelky Smělé. Družstvo B hrálo v Dolním Újezdě, které si vzal na starost pan Marek (tatínek jedné z hráček) a družstvo C hrálo v Pardubicích kde to měl na starost trenér Jiří Kryštůfek. Skupina A: Úkolem družstva je udržet se ve skupině. I tuto neděli se nám to povedlo. Dokonce se nám podařilo v prvním utkání porazit Poličku A.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll