Přípravky nezahálí

Kvalifikace do Krajského přeboru v přehazované se rychle blíží. TJ Svitavy má přihlášeno do soutěže 6 družstev. V našem oddíle máme hráčky, které dosud trojkovou přehazku nehrály, některé s volejbalem úplně začínají, takže nebyly dosud ani na žádném turnaji. Na běžném tréninku to není úplně ono, čili jsme se domluvili dvě tréninkové skupiny, kterých se soutěž věkem svěřenkyň týká, a udělali děvčatům přípravný turnaj.

V pondělí tak třetinu haly Na Střelnici vedle florbalistů obsadily dívky ze starší a prostřední přípravky. Dohromady se vytvořilo osm týmů, hrálo se na čtyřech hřištích, čili žádné prostoje.

Moc děkujeme všem pomocníkům, bez kterých by v tomto množství závodnic nebylo jednoduché turnaj hladce odehrát, hlavně Zdeničce a Doubkovým.

Týmy byly roděleny do dvou skupin po čtyřech, po dohrání ZS se hrálo křížem první s druhými a třetí se čtvrtými, vítězové pak hráli o první, respektive o páté místo, poražení pak o třetí (sedmé) místo.

Turnaj jistě splnil, co se od něj čekalo, holčičky se lepšily zápas od zápasu, trenéři žasli, jak ta či ona naděje válí, vesměs příjemná překvapení. I to zdravení soupeře nám nakonec šlo!

Konečné pořadí:

1. Jedničky A: Havlíčková, Kerumová, Pikovská, Švihelová,
2. Jedničky B: Reitschmiedová, Straková, Trávníčková,
3. A MP: Doubková, Kloudová, Luňáčková,
4. Jedničky C: Krátká, Olšánová, Pavlišová,
5. D MP: Horáková, Peterková, Simonová, Šmejcová,
6. E MP: Konečná, Kuglerová, Novotná, Pipková,
7. B MP: Kočvarová, Nováková, Šemberová, Vladíková,
8. C MP: Haladová, Kovářová, Svojanovská, Šmerdová.

Hráčky do družstev MP (mladší přípravky) byly rozděleny systémem rozpočítání v řadě dle velikosti.

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll