KP přehazované - sedm týmů v kvalifikaci

V neděli začala sezóna přehazované i dívkám, přihlášeno je 28 týmů. Naše kvalifikační kolo bylo po návrhu Dolního Újezdu předehráno mimo prodloužený víkend. Na Felberce na pěti kurtech tak bojovalo o rozřazení do tří výkonnostních skupin 10 družstev. Sedm našich a tři z DÚ.

Čtyři družstva dala dokupy nová tréninková skupina třeťaček vedená Evou Šmejcovou a Michalem Luňáčkem. Děvčata tuto soutěž budou hrát ještě i příští sezónu, takže jde o získávání zkušeností. Tři týmy čtvrťaček ze skupiny Jedniček již přehazku vloni hrály a měly by tak dle papírových předpokladů figurovat v popředí. Nicméně uvidíme, jak se to bude vyvíjet :-)

Celkovým vítězem a jediným neporaženým družstvem se stalo Áčko Dolního Újezdu. Soupeřky hrály bez střídání ve třech a byly moc šikovné, jak v poli, tak na síti. Holky ze Svitav urvaly 2. a 3. místo, které stále ještě zaručují účast mezi nejlepšími pro první kolo, které se bude hrát 3. prosince. Soupeře ani místa nevíme, bude záležet, jak tuto neděli budou hrát soupeřky v dalších kvalifikačních skupinách.

Výsledné pořadí:

1. Dolní Újezd A,
2. Svitavy D (Trávníčková, Havlíčková, Reitschmiedová, Švihelová),
3. Svitavy A (Kloudová, Doubková, Luňáčková),
4. Dolní Újezd B,
5. Svitavy E (Straková, Pikovská, Kerumová, Řiháková),
6. Svitavy F (Krátká, Olšánová, Pavlišová, Bednářová),
7. Dolní Újezd C,
8. Svitavy B (Horáková, Pipková, Šmejcová, Vladíková),
9. Svitavy C (Haladová, Nováková, Peterková, Svojanovská),
10. Svitavy G (Kočvarová, Konečná, Novotná, Šemberová).

Za pomoc s organizací děkujeme Zdeně Ševčíkové, Kájovi Doubkovi a ostatním pomocníkům, za průběžné otvírání vstupních dveří pak paní Svobodové a Novotné!

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll