Komplikovaný zápas

Přidány fotky a tabulka! Dne 12. 12. jsme odehrály nás poslední zápas v roce 2010. Původně se měl odehrát jako vždy v sobotu, ale kvůli nemocím našich Juniorek část týmu musel jet do Karviné, tak se náš zápas přeložil na neděli dopoledne. Další menší problém byl, že naše 3 hráčky hrály za starší žákyně od 14:00 na hale, 2 naše spoluhráčky byly taky nemocné, takže jsme potřebovaly náš zápas rychle vyhrát. Proto bych hned chtěla poděkovat Denče Andrlíkové, že přišla a zahrála si s námi. Náš soupeř přijel ze Žichlínka. Bylo to taky poslední družstvo, se kterým jsme ještě v letošní sezóně nehrály, takže jsme pořádně nevěděly, co jsou zač. A od 10:00 hodin jsme na Riegrovce začaly hrát.

1.zápas: SY x Žichlínek 3:0 (25:19; 25:17; 27:25)
První set jsme začaly v naší osvědčené sestavě. Opravdu se potvrdilo, že s podáním nemáme problém, příjmy nám ani neutíkaly. Náhry šly, smeče taky a bloky též. Až třetí set jsme soupeřkám nechaly náskok, který jsme pak těžko doháněly. Ale štěstí stálo na naší straně a tak skončil i poměrně rychle zápas 3:0. Servisy skvěle dávala Vendy, Kikina, Terka. Libero se také ukázalo jako velmi dobré. Na saku zazářila Barča i Terka. Prostě vydařený zápas.

2.zápas: SY x Žichlínek 3:1 (21:25; 25:22; 25:13; 26:24)
Asi jsme nějak podcenily soupeřky po první zápase a hned jsme prohrály první set. Až pak jsme si uvědomily, co se vlastně stalo. Jenže čas nás začal trochu tížit a tak Ivetka rozhodla, že buď se vzpamatujeme a začneme zase hrát, nebo to jen odchodíme a prohrajeme. Samozřejmě, že jsme chtěly vyhrát a proto jsme to otočily a druhý set vyhrály. To nemohly pochopit soupeřky a tak třetí set jsme vyhrály s lehkostí. Čtvrtý set byl složitější, avšak jsme to nevzdaly a dotáhly jsme to až do konce. Servisy se dařily. Na saku to občas zlobilo, ale závěr byl skvělý. Opět se nemáme za co stydět.

Po ukončení zápasu, který skončil ve 13.20 se naše tři kadetky odebraly na halu, kde odehrály další dva zápasy za st. žákyně. Naštěstí jsme vše v klidu stihly a tím bylo všechno vyřešeno.

Další zápas hrajeme až 15. 1. 2011 v Letohradu. Snad to bude ta samá hra, jako minule a potvrdíme své vítězství.

Sestava hráček: Tereza Baráková, Denisa Andrlíková, Barbora Smělá, Vendula Tmejová, Barbora Šimková, Kristýna Prokopová, Tereza Kissová, Denisa Antošová

Družstvo                                       Utkání  V   P   K       sety       míče             body
1.TJ Svitavy                                    12     12  0   0      36:7     1048:748       24
2.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí            12      9   3   0      31:21   1154:1034    21
3.TJ Sokol Pardubice I.                 12      5   7   0      25:27   1102:1131   17
4.TJ Žichlínek                                  12      5   7   0      22:26   1034:1067   17
5.VK Litomyšl                                  12      4   8   0      21:29   1052:1121   16
6.TJ Sokol Česká Třebová 2        12      4   8   0     16:26    820:953       16
7.Orel jednota Letohrad                12      3   9   0     15:30    879:1035     15

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/1563', '', '172.20.0.29', 0, '9tuef9vo3v54k8umc96qqjbvhf7fr3ar', 0, 1714056227) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174