KP kadetky - 10.kolo: Dvě vydřená vítězství v Poličce - 20.3.2010.

Do Poličky jsme odjížděli před osmou hodinou ranní, protože byl domluven začátek prvního utkání na devátou hodinu. Oba trenéři předpokládali, že by obě utkání mohla být dohrána maximálně do půl jedné. Ale opak byl pravdou. První utkání se hrálo 2 hodiny a 15 minut a druhé utkání, které začínalo ve 12 hodin, se hrálo 1 hodinu a 35 minut. Výsledek prvního utkání: Polička - Svitavy : 2:3 (22:25)(25:27)(25:17)(25:14)(13:15). V pátém setu naše děvčata prohrávala už 9:13. Pak na podání zaúřadovala Markéta Kabelková a ostatní se k ní ve hře v poli přidaly a set a tím i celý zápas vyhrály. Tentokrát to bylo fakt na Chocholouška!!! Druhé utkání začalo naší prohrou, ale další sety jsme doslova vydřeli. Výsledek druhého utkání: Polička - Svitavy 1:3 (25:22)(23:25)(21:25)(23:25). Uf, to jsem si oddych,  byl to zase boj o každý míč.

Sestava družstva: Zelinková Markéta, Kovářová Anežka, Kabelková Markéta, Andrlíková Denisa, Fiedlerová Julie a dole Zatočilová Andrea, Šimková Kristýna a Dufková Tereza