KP- kadetky 6.kolo sobota 16.1.2010.

V sobotu odehrály kadetky 6.kolo KP v tělocvičně na Felberce, proti vedoucímu celku TJ Slovan M.Třebová. Od prvního hvizdu rozhodčího začal boj o každý míč. Na obou stranách byly vidět pěkné akce, ale i velké nevynucené chyby a těch tam bylo taky dost.

Bylo to jak na houpačce. Naše děvčata prohrála první utkání, které se hrálo 86 minut 3:1 (25:16)(24:26)(21:25)(22:25).

Po prvním vyhraném setu jsem si myslel, že to půjde takhle dál, ale opak byl pravdou. V druhém setu jsme prohrávali 9:3, vedli jsme 21:19 , 24:21 a prohráli 24:26. Třetí a čtvrtý set bylo něco podobného. Ve čtvrtém jsme vedli 22:20 a prohráli 22:25. To je takzvaně o nervy, ale musí se to vydržet.

Po 45 minutové přestávce děvčata nastupovala s pevným přesvědčením, že druhé utkání vyhrají. To se jim sice podařilo, ale zase to byl boj.

První dva sety jsme vyhrály, ale v dalších setech se opakovalo dějství z prvního utkání. Nakonec to dobře dopadlo a vyhrály jsme 3:2 (25:22)(25:18)(19:25)(22:25)(15:9). Utkání se hrálo 112 minut.

Sestava družstva: viz foto

Zatočilová Andrea, Brůžičková Míša, Zelinková Markéta, Šimková Kiki, Kovářová Any, Andrlíková  Deny, Fiedlerová Julča a Kabátová Týna s Terezkou Dufkovou. Hrála ještě Kabelková Markéta, která přišla o něco později.