Město Svitavy vyhlásilo nejlepší reprezentanty

Ve čtvrtek 21. února byli v hlavním sále Fabriky vyhlášeni nejlepší sportovci, trenéři a bafuňáři ze Svitav. Podklady na nominaci podávají jednotlivé oddíly, protože město nemá šanci sledovat v té kupě nových sportů, kdo je v čem momentálně nejlepší. A myslím si, že rady z jednotlivých klubů budou zajisté nejspravedlivější.

Nás se na oslavě sešlo méně než-li jsem očekával, ale zaplať pánbůh, aspoň to vypadalo jako družstvo na volejbal a ne čtyřhru v tenise. Zábavu u stolu vytvářel neposedný Mája Meluzín, i když musím přiznat, že oproti minulému vyhlašování zlobil jen tak na půl a taky se nepočůral jako posledně. Však už je to velkej kluk. Aspoň se mu podařilo stláskat talíř svatebních koláčků vzorně připravených na každém stole. 

S láskou napečené sladkosti vyvažovaly počáteční moderátorovo natahování vyhlašování, s kupou dotazů na jednotlivé oceněné, jimž se ani do nějakého vypravování o sobě nechtělo. Očividně přehlednul špalír čtyřiadvaceti oceněných a tak na konci to byl takový kvapík s podáním ruky a na a běž. I igelitku s opomenutými dárkovými předměty mně museli donést s omluvou dodatečně ke stolu, jak se na pódiu spěchalo.

I my jsme měli v našich řadách nějaká malá i velká želízka v ohni. Za žáky dostal ocenění David Kvapil. Za dorost Martin Novák. V kolektivech se blejskli žáci za druhé místo v Českém poháru a třetí na republice. A mezi třemi trenéry dostala odměnu i moje maličkost. To jsem napsal blbě. To musí bejt něco pořádně velkohubýho. Aspoň jako by to řval Cassius Clay. Tak do toho: "Znám stovky dobrejch trenérů, ale znám taky jednoho Elvise!" ... a už dost!

Trošku mne mrzel postoj našich kluků. Jak viděli v obálce prachy, nečekali na celé vyhlášení a mazali do Coolny na pizzu. Samozřejmě není tajný obnos peněz, jež čtenáře zajisté zajímá. Terka, Kvápa a Elvis po 500,- a kolektiv žáků 2.000,- Snad se podělili všichni, co měli na peníze nárok, protože hráli za naše barvy loni.

Co závěrem? Letos se budeme muset hergot snažit, abychom se nějak prezentovali na příštím vyhlašování. Děkuji Petrovi Sezemskému za fotografie, co vidíte pod článkem. Přiběhl po tréninků dětiček a hned se chopil svého díla. A nesmím opomenout poděkování mojí ženy, kterou jsem výjimečně "vyvezl". Říkala, že jsem "pašák" a to je u nás doma to nejvyšší ocenění ...

Přehled oceněných

Žactvo – jednotlivci:

Jan DOSEDĚL a Miroslav DOSEDĚL (Lezecký klub Svitavy). Dominika KOLOUCHOVÁ (TJ Svitavy, oddíl sportovní gymnastiky). Iva KRAMÁŘOVÁ (TJ Svitavy, oddíl atletiky). David KVAPIL (TJ Svitavy, oddíl volejbalu). Jakub MAREK (SCS Mirva Svitavy). Adam NOVÁK (TJ Svitavy, oddíl kopané). Dominik ROUCHAL (TJ Svitavy, oddíl tenisu). Václav ZAHÁLKA (Modelklub Svitavy).

Čestné uznání starosty:

Matěj KORBÁŘ (TJ Svitavy, oddíl basketbalu).

Dorost – jednotlivci:

Lukáš ANÝŽ (1. HBC Svitavy). Vít CHLADIL (TJ Svitavy, oddíl kopané). Martin NOVÁK (TJ Svitavy, oddíl volejbalu). Jiří POPELKA (Modelklub Svitavy).

Dospělí – jednotlivci:

Ondřej KLIČKA (TJ Svitavy, oddíl atletiky). František PTÁČEK (TJ Svitavy, oddíl kopané). Dalibor TOMAN (Modelklub Svitavy).

Kolektivy:

TJ Svitavy, atletika (družstvo mužů). TJ Svitavy, florbal (družstvo mužů). TJ Svitavy, kopaná (družstvo starších žáků U15). TJ Svitavy, volejbal (družstvo starších žáků). TJ Svitavy, sportovní gymnastika (Teamgym Junior I).

Čestné uznání starosty:

HBC Sršni Svitavy, hokejbal (družstvo přípravky). TJ Svitavy, tenis (družstvo minitenistů do 7 let).

Trenéři:

Jiří KABELKA (TJ Svitavy, volejbal). Karel PETRŽELA (TJ Svitavy, atletika). Petra UDRŽALOVÁ (TJ Svitavy, kopaná).

Sportovní osobnost:

Bohuslav KOCIÁN (TJ Svitavy, kopaná).

(podklady převzaty z Deníku svitavska)

KOMENTÁŘE ZNÁMÝCH:

 

 

 Odkaz na YouTube:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q9yXZhZQYjM 

 

 

Cus bus, obrovska gratulace. Capa

Pošli přepis děkovné řeci. Šobul

A dopr...., to sou teda věci, rukavice teda hozená a latka kurva vysoko. Tole nemůžu nikdy dát GRATULACE JAKO SVIŇA Jarda Neumann

Super ... ses hvezda :-) Aleš Pírek /můj šéf/

Moc gratuluju! Petra Košťálová /moje asistentka/

Gratulace - Jarda Ovad

 Pěkné! Velká Gratulace. Za to si tady budeš moct zbufnout nějakou malou dobrůtku TYGR

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll