Mlžky - stříbrné v kraji

Tak jsme to dokázali. Přechod z trojkového volejbalu na šestkový se  děje právě v kategorii mladších žákyň. Děvčata vždy stojí před velkým úkolem, velkou výzvou. Hrát "opravdový" šestkový volejbal, zvládnout herní systém s vbíhavou nahrávačkou, "poprat" se s novými trenéry. Letošní mladší žákyně se s tímto úkolem vyrovnaly přímo fantasticky a vybojovaly 2.místo v krajském přeboru. A pravdou je, že Lanškroun se stal mistrem jen díky našemu nepodařenému utkání s Chocní. 

Hostitelem  posledního kola byla Polička. Rádi tam jezdíme, vaří dobré kafe. Konečně jsme se sešli po nemocech, lyžařských pobytech a oslavách narozenin skoro v kompletní sestavě (Kristýnce Kratochvílové vzkazujeme ať už se konečně uzdraví). Tomu odpovídal i dnešní výkon:

Svitavy - Lanškroun 2:1, Svitavy - Pardubice 2:0, Svitavy - Polička 2:0. Děvčata hrála celkem vyrovnaně, dařilo se podání, pole výborné, ale ten útok. Na tom musíme ještě zapracovat.

Sestava mladších  žákyň: Dynková Jana, Štulpová Julie, Fiedlerová Anna, Bolcárová Michaela, Loukotová Anna, Šimková Eva, Abrahamová Veronika, Kratochvílová Kristýna, Ambrožová Lucie, Melicherová Anna.

Díky rodičům, kteří nám fandí, podporují a pomáhají. Poděkování si zaslouží především tatínek Libor Loukota, který nás provázel po celou herní sezónu. Dnes jsem  ho zapsala i na soupisku jako asistenta trenéra. Ale asi jsem mu to zapomněla říci. 

Děvčata díky. Marcela a Jirka 

Celkové pořadí Krajský přebor mladší žákyně:

1. Lanškroun 6b + 6b + 7b + 7b + 6b 32bodů

2. Svitavy 4b + 7b + 5b + 3b + 7b 26

3. Polička 5b + 4b + 3b + 6b + 4b 22

4. Č. Třebová 7b + 5b + 2b + 5b + 2b 21

5. Choceň 3b + 3b + 6b + 4b + 3b 19

6. Pardubice 2b + 2b + 4b + 2b + 5b 15

7. M. Třebová 1b + 1b + 1b + 1b + 1b 5

Blahopřání všem.

Blahopřeji celému družstvu a pokračujte tak dále ! Máte talent, tak ho rozvíjejte !  Jirka Kryštůek.

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll