Pěnkava hlásí: výhra na domácí půdě - kadetky

V sobotu 16.10. jsme odehrály historicky první turnaj-v naši kategorii kadetek-na domácí půdě. Soupeřky nám přijely až z Letohradu. Hrály jsme v tělocvičně na III. základní škole-Riegrovce. Síť jsme měly natáhlou z pátečního tréninku a tak se žádné velké přípravy hřiště nekonaly. Jen místo pro Luďka na fandění se muselo vymyslet, a tak jsme přinesly 2 žíněnky, na kterých seděl při zápase, jako na trůně.

1.zápas – 3:0 (25:6; 25:22; 25:20):  V 10 hodin pan Rejman (rozhodčí) zapískal a začalo se hrát. Než se soupeřky rozkoukaly v tělocvičně, první set patřil nám a to poměrně za krátkou dobu. Další 2 sety jsme uhrály taky na svoji stranu, což znamenalo vítězství 3:0. Celkově, v prvním zápase, to byla pěkná kolektivní hra. Podání jsme měly dost přesné, hlavně Kikina, Barča Šimi, Denča, Terka B. a Vendy. Na síti vynikaly Barča Šimi a Kikina, která ji bránila tak, že jí nehty lítaly až na soupeřky. Také libero, Barča Smělá, se opět ukázalo jako skvěle neprůstřelné a rychlé.

2.zápas – 3:1 (25:8; 25:21; 23:25; 25:11):  Po půlhodinové pauze jsme začaly proti Letohradu 2. zápas. Probíhal poměrně stejně jako ten první. Rozdíl byl akorát ve 3. (krizovém) setu. Soupeřky se nějak rozehrály a za stavu 9:2 jsme si uvědomily, co se děje. Dotáhly jsme na 12:9, pak na 15:15. Nakonec za stavu 24:19 pro soupeřky, jsme měly servis. Dotáhly jsme na krásných 24:23 a už to bylo opravdu kdo z koho. Bohužel se štěstí přiklonilo na stranu Letohradu a tak jsme 3. set prohrály. Bylo ale vidět, jak jsme nakonec bojovaly. 4. set jsme pak už vyhrály. Opět byly skvělé servisy, příjmy, bloky,…

Sestava hráček: Vendy Tmejová, Barča Šimková, Terka Baráková, Barča Smělá, Kikina Prokopová, Verča Hanušová, Terka Kissová, Denča Antošová

Sestava trenérů: Ivetka Špačková a Marcelka Smělá

Sestava fanoušků: Luděk Šimek, maminky hráček, kamarádi a přátelé, starší žáci (kteří měli brigádu, tak se přišli aspoň na chvilku podívat), Jiřík Kryštůfek (fotograf) a Jiřík Švihel s Barčou

Všem moc děkuji za podporu a fandění. Doufám, že se vám hra líbila a příště příjdete zase. Další zápas hrajeme 6.11. opět ve Svitavách na Riegrovce proti České Třebové 2.

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/1501', '', '172.20.0.29', 0, '8qm538gjk7khnp27e2u1p8202f2jnsec', 0, 1713549383) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174