První zápas, první body doma

8. 10. jsme vyjely na první zápas v naší sezóně a to do Letohradu. V celé naší kráse jsme byly ráno všechny nachystány na autobusáku a těšily jsme se, po takové době, zase na hru a soupeřky. Nehrálo se však v Letohradě, ale v Žamberku, v krásně nově zrekonstruované tělocvičně. A teď už ke hře.


1. zápas – SY x Letohrad 3:0 (25:12, 27:25, 25:13)

První set se nám vydařil na výbornou. Dobře jsme se rozehrály a byla vidět i chuť do volejbalu. Se soupeřkami jsme si mohly dělat skoro to, co jsme chtěly. Další set jsme proházely posty, ale to nám možná trochu nesedlo, protože konečný set byl, jak se říká „o kozy“. Ale štěstí bylo na naší straně. Třetí a vlastně i poslední set se vrátil do zajetých kolejí a my jsme měly jasné vítězství nad Letohradem.

2. zápas – SY x Letohrad 3:0 (25:9, 25:18, 25:3)

Po půlhodinové pauze, kde jsme se jen tak zlehka posilnily, abychom nebyly prý těžké, jsme začaly druhý zápas. Jelikož první zápas byl poměrně rychle odehrán, tak jsme doufaly, že tento bude taky. A vlastně měly jsme pravdu. Byla to ještě jistější, přesnější, rychlejší hra, než v první zápase. Sice ve druhém setu byl občas zase trochu zmatek, ale nakonec jsme v koncovce uspěly a soupeřkám rychle utekly. Třetí set byl už jen o našich chybách, protože ty 3 body, co nám daly soupeřky, byly úplně zbytečné a hlavně naše chyby.

V těchto zápasech se nám vedly hlavně podání, díky kterým jsme nasbíraly hodně bodů. Také bychom měly poděkovat soupeřkám, protože braly dost autů, což bylo naše plus a jejich hloupost. Ale i tak nás soupeřův trenér pochválil za pěknou hru.  Takže po prvních 2 zápasech jsme si připsaly 4 body, cože je pěkný začátek do tabulky.

Sestava: Barbora Šimková, Barbora Smělá, Vendula Tmejová, Tereza Baráková, Veronika Hanušová, Tereza Kissová a Denisa Antošová.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll