Soutěž na výběr loga pro Hošťálkovou 2011!

Pozor - Pozor! Je vyhlášena soutěž pro výběr loga na nástřik triček do Hošťálkové.

Jako každý rok se účastní náš oddíl letního soustředění v etapách, protože nás jezdí čím dál více. Kdybychom tam přijeli s naším oddílem najednou, tak to mezi Vsetínem a Zlínem bude vypadat jako v ulicích Dháky v Bangladéši při oslavě státního svátku. 

Pokaždé je vyhotoveno jiné či podobné tričko s logem konkrétního soustředění. A tím, že tam jezdí hodně dětí a také trenérů, bude záslužné vymyslet něco pěkného, trefného, užitečného. V oddíle jsou velcí, střední, malí, boubelatí i kostry z čápa. To se dá napravit velikostí trika, ale co namalovat na něj? Nápad nechci ve své hlavě honit jenom já. Takže se zamyslete "ajťáci", programátoři, počítačové děti i kresliči kosočtvercú na břizolitu úřadů, o kterých nevíte, k čemu slouží, a podejte na moji adresu návrhy na letošek.

Odměna pro vítěze za celkové zpracování bude velká. Ten, kdo jede do Hošťálkové s Elvisem, dostane navařeno extra, jako v "kontíku" nebo z restaurace, kde dělají sřivánčí jazýčky v aspiku jako předkrm. A ten, koho nemohu ve svém turnusu potkat a  stane se vítězem výběrového řízení, může s Elvisem zaskočit na pizzu plus přílohu k ní. Nóóó - to je výzva!  

Adresa:

jiri.kabelka@t-email.cz

Druhá!

S druhým návrhem se mě ozvala Markéta Šrůtková (jo to je taková ta ještěrka, o které jsem Vám už jednou psal, že o ní ještě v rádiu uslyšíte a v televizi uvidíte). Je moc pěknej a já mám radost, když má o pomoc s vymýšlením někdo zájem. Díkas Market!

První!

Jako tradičně je první Pavlínka, jenže je s grafikou v PC na štíru a tak prý na můj popud návrh namaluje, vyfotografuje a pošle!  Tož jsem zvědavej co vypadne z našich Ďáblů.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll