Starší žákyně: vítězný návrat z Přelouče

Čerstvá tabulka: 1. TJ Slovan Moravská Třebová, 2. VO TJ Lanškroun A, 3. TJ Sokol Dolní Újezd, 4. TJ Svitavy ...... 12. TJ Sokol Přelouč.

V neděli 22.11.2009 nás čekaly soupeřky v dalším kole KP až v Přelouči. Až tak často se nám nestává vidět svítání v neděli. Tuto neděli jsme si ho užily. Bylo nádherné. Cesta do Přelouče vzhledem k opakovanému tréninku (minulý týden jsme jely s Ivetkou s kadetkami do Chvaletic) proběhla naprosto bezproblémově. Čekaly nás 2 zápasy za sebou (nikdo nejezděte do Poličky, je tam chřipková epidemie), protože Polička nedorazila. První soupeř TJ Sokol Přelouč je tabulkově nejslabší a tak jsme ani nepředpokládaly prohru. Holky nezklamaly a vyhrály jsme s velkou převahou (25:10, 25:9 a 25:9). Pak přišel na řadu další soupeř: Pardubice. Po prvním setu, kdy jsme prohrály 12:25, jsme to málem "odpískaly" a jely domů. Ale pak se stalo něco u čeho lituji, že nebyla i druhá trenérka Marcela Sezemská. Protože děvčata dokázala bod za bodem bojovat o vítězství a nakonec byly 3 další sety naše a domů jsme odjížděly vítězně. Hurá.

Trenérka: Iveta Špačková, hráčky: Tmejová V., Šimková B., Prokopová K., Antošová D., Křivková D., Kissová T., Smělá B.

Díky paní Tmejové za zapůjčení auta, akorát se nebavím s osádkou prvního auta, protože se celou cestu bavily tím, že za nimi jede auto "bez řidiče".

 

To znám

Marcelko, nic si z toho nedělej. Šla jsem jednou ze Svitavanu a taky jelo auto bez řidiče. Myslela jsem, že mám halucinace. A představ si, fakt bylo vaše - to auto!!!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll