Takto si v Hošťálkové váží Svitaváků !

Přidán první náhled na přestavbu! Minulý týden mě překvapil mail z Údolí slz a Rajských zahrad od našeho kamaráda a organizátora Igora Leckéšiho. Nemohu Vás moji spolupracovníci ochudit o celé jeho znění a také moji reakci na něj.

Vážení kamarádi a přátelé Hošťálovského volejbalu,
především Vás zdravím a doufám, že se všem dobře daří. Obracím se na Vás s
žádostí o posouzení naší nově navrhované rekonstrukce šaten. Chceme rozšířit
vnitřní prostor klubovny a to na úkor části stávající terasy, tak aby jsem
celý objekt šaten zarovnali. To znamená, že terasa se cca o 2m zkrátí pod
zastřešenou částí, nicméně budeme tuto délku dozdívat směrem k tenisovým
kurtům a zastřešovat mechanickou markýzou. Jelikož jste naši nejvzácnější
hosté, chceme Vaše vyjádření k navrhované rekonstrukci, aby nevznikl následně
problém s Vaší účastí v našem ubytovacím centru.
Děkuji za jakoukoliv odpověď, ke které bude výrazně přihlíženo a jsem s
pozdravem
Igor Leckéši

Odpověď ze Svitav:

Igore,
ze se taky ozveš Ty jeden Divochu! Máš někde nějaký návrh - myslím obrázky pro představu? Samozřejmě kuchaře by nejvíce zajímalo rozšíření kuchyně. Jo pokud jsi se ptal na zprostředkování levné pracovní síly, tak mě dej lidi a já to udělám ... Zdraví Elvis

Odpověď z Hošťálkové:

Čau draku,
Levné pracovní síly máme dosti. Návrh zatím není ale zkus si to představit.
Jinak co se týká kuchyně mám schovaný v rukávu jeden návrh a to, že druhá
kuchyň by byla v zadní šatně a to možná i s myčkou a novou varnou deskou.
Vyhovovalo by ti to tak?

To je co? Já se picnu. Vždyď to vypadá jako by se nás Igor ptal, jestli to mohou udělat! Proto tímto vyhlašuji soutěž s návrhy na opravu chaty Na šatnách. Děláme to pro sebe, tak mákněte architekti!

Přidávám telefonát o předběžné dohodě s Igore:

Nebudu tady rozvádět zdvořilostní věty v úvodu telefonického rozhovoru, novinky kuloárů, drby z návse, dnešní narození holčičky Sýcovi (Justýna - 3,90kg - 50cm - prý máme hned dojet, že koupil bečku dvanáctky a čístou taky nouze nebude) a jdu hned na věc. V Hošťálkové již nefungují možnosti pro svatby a jiné akce konané např. na hájence. Společenská místnost bude rozšířena a zarovnána po roh kuchyně. Veranda bude znovu vydlážděna a prodloužena o tu stejnou šíři, co ubude, směrem do trávníku. Zde nebude rantl ani schod na zlámání nohou, nýbrž pozvolný  "kopeček" - náběh do ztracena. Veranda bude přikrytá markýzou na pevno. Na bývalé promítací stěně bude krb pro grilování a pečení masa (čeho taky jiného) s motorem uvnitř místnosti. U baru se počítá s novým výčepním zařízením pro akce. Zadní, ženská šatna má veškeré vývody pro odpady, a tak bude možná předělána na druhou kuchyňku. Linka s dvoudřezem by se týkala pouze krátké zadní stěny a dala by se nadále používat jako šatna. Vše si bere na svoje bedra Katrc. To by šlo?

Kdo si chce ještě ubytování Na šatnách vyfotit, tak má možnost do konce dubna. Pak již to bude prd prd prd a na konci měsíce lásky je kolaudace (no taky mě napadlo, jako Vás, malinko se tam přivařit).Markýza?

Sakra, máme jen specialistu na pergoly. Jinak by se měli předvést hlavně budoucí stavaři, není nutné přímo jmenovat Klobyho a Onďase.

Máme mezery ...

S tou Markýzou jsem si taky myslel, že se jedná o nějakou hraběnku a bude potřeba jiných a hodně znalých specialistů. Ale je to jinak. Prej to je nějaká konstrukce nebo co?! Hold jsme jen nosiči a nádeníci ...

Markýza

Pro neznalce a pro pergolisty....markýza je ten přístřešek co se občas rozvyne nad pizzerkou....jinak mi prijde že je škoda přijít o luxusní snídaně a kafíčka na terásce....druhá kuchyně se mi zdá jako výborný nápad ale její umístění v zadní šatně mi přijde divný....ale mile rád se nechám překvapit nějakou tou vyzualizací

Bude to to samý...

Když tam bude přístřešek sice jen výsuvný čili ta markýza, tak je to fuk, jestli je tam terasa nebo tohle ne? ;-) Akorát nevím kde se potom bude promítat "Megoro!" :-D

Průvan

No nevím, myslím, že stávající velikost společenské místnosti vyhovuje a není třeba ji zvětšovat (zvládnou se tam i velmi oblíbené přednášky o první pomoci, na které je fakt nátřesk...). Na terase je fajn, že je částečně schovaná. Takhle by tam asi řádně fučelo a její zastřešení na to mít vliv moc nebude. Trávíme tam hlavně večery, kdy je lepší sedět na čerstvém vzduchu než v místnosti...a co zmenšení plochy na posilovačku (ale hlavně) opalovačku. Igore, nezlob se, ale opravdu nevím, nevím.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll