Vítězství v 17. ročníku Memoriálu Richarda Myslíka !!!

Je mně milou povinností Vám všem oznámit výbornou zprávu pro náš Pardubický kraj. Třídenní turnaj Richarda Myslíka, sedmnáctý v pořadí vyhrál náš výběr pod vedením zkušeného coacha Luboše Vašiny. Ten byl navíc odměněn koordinátorem turnaje Jakubem Lejskem Nejlepším trenérem tohoto Memoriálu. Další ocenění za nejlépe přihrávajícího smečaře si odnesl litomyšlský Marek Šulc. Nejen těmto dvěma, ale všem podílejícím se na velkém úspěchu gratulujeme! Za zmínku zajisté stojí, že tento tým neprohrál ani jeden zápas!

15:59 přijíždí vlakem naši vítězové. Nevím, zda bude mašina ozdobená jako v květnu 1945, ale každopádně jim jedu naproti a zvu je na pořádnej "hambáč"! Zároveň vyzpovídám Čížu, jak to tam všechno vypadalo. I když dva přenášené zápasy jsem na TVCOM viděl a moc se mně líbily.

Ještě jedno pozastavení je nad testy, jež proběhly u 150-ti účastníků při turnaji. Zde celkově obsadil druhé místo Ondřej Klika (jeho dosah ve výskoku je momentálně 332cm!). Šulc se se umístil 11., Kvapil 28., Čížek 38. a Tomáš Klika 43 místě. Jako Pardubický kraj jsme skončili třetí za Moravskoslezkým a Hradeckým krajem.

Nenechal jsem si ujít osobní gratulaci a vyjel k vlakovému nádraží. Lokomotiva ozdobená, jako v květnu pětačtyřicátým sice nebyla, ale slíbený "hambáč", co vyrábím já platil. Takovou fajne zaleželou pleskavici (srbský pokrm) si vymlaskávali na kurtech, že ani nemluvili.

Stejně jsem z nich vypáčil několik postřehů, jež čtenáře zajímají. Jídlo bylo na Memoriálu dobré, na ubytovnu chodili 30min. pěšky, dostali od trenéra melouna, na Prahu a jejich řádění přijela policie, trenéři se hádali jako malé děti a uměli slova, co naši hráči neznají, moc pěkné byly zapisovatelky a Číža dostal žlutou kartu! Prej to bylo zcela nevině a tak ho vítám klubu "žluťásků". To znám sám u sebe, tak klidný lidi jako já nebo Adam to vždycky musí odsr..   

http://slaviahk.rajce.idnes.cz/

http://www.cvf.cz/soubory/10081/Myslik_2012_testy_celkem.pdf

http://www.cvf.cz/?clanek=10090  

PODĚKOVÁNÍ HRÁČŮM, REALIZAČNÍMU TÝMU KCM A ODDÍLOVÝM TRENÉRŮM

Již několik roků vedu jako hlavní trenér KCM Pardubického kraje. Vždy se hrál v tomto výběru dobrý volejbal a byla v družstvu výborná parta. Nejinak tomu bylo i v tomto družstvu KCM, jiné to však bylo v konečném účtování. Ač jsme nebyli favority turnaje, zápas od zápasu družstvo získávalo větší sebevědomí a svojí houževnatostí vybojoval tento výběr Pardubického kraje vynikající 1. místo na Memoriálu Richarda Myslíka. 

Je potřeba poděkovat všem trenérům, kteří se podílejí na výkonnostním růstu a výchově hráčů KCM Pardubického kraje. Jejich zásluhou se dostal každý jeden hráč tak vysoko a za přispění rodičů mohou být jejich cíle ještě vyšší.  

Děkuji trenérům ze Svitav, České Třebové, Litomyšle, Ústí nad Orlicí, Chvaletic a Pardubic za podporu tomuto výběru a možnosti jejich kmenových hráčů reprezentovat Pardubický kraj a samozřejmě samotným hráčům Adamovi Čížkovi, Ondřeji Klikovi, Lukášovi Vašinovi, Davidovi Neubauerovi, Markovi Šulcovi, Tomášovi Klikovi, Richardovi Rekovi, Honzovi Bílovi, Radimovi Šulcovi, Adamovi Královi, Davidovi Kvapilovi, Michalovi Frankovi, za překrásný zážitek z vítězství, jejich chování na hřišti i mimo něj, bojovnost a tréninkovou morálky, která se vyplatila. Vám Všem přeji mnoho sil do dalšího působení v našem milém sportu.

                                                                                                                Lubomír Vašina

 

                     VÝBĚR KCM PARDUBICKÉHO KRAJE

    

  Trenér: L.Vašina, M.Šulc, D.Neubauer, A.Čížek, T.Klika, D.Kvapil, M.Frank, R.Rek              

                                                J.Bíl, A.Král, L.Vašina, R.Šulc, chybí O.Klika  

 

Myslík - Svitaváci na špici

Vím, že družstva ještě nestihla ani dojet domů, ale přece jen ... !!!

1/ Myslíkův memoriál je turnaj, ve kterém startují krajské výběry - tzv. "kácéemka". Takže se porovnává úroveň žákovského volejbalu všech krajů. Memoriál se koná jednou za dva roky.

2/ Ve vítězném družstvu Pardubického kraje byl bohatě zastoupen i náš oddíl a to je - podle mě - ta nejlepší vizitka svitavského volejbalu!!!

3/ Svitavský volejbal na Myslíkovi reprezentovali:  Adam Čížek, Ondra Klika, Tomáš Klika, ? Kvapil a Marek Šulc (je samozřejmě Litomyšlák, ale v sezóně trénoval u nás a hájil naše barvy v ČP a na MČR). Takže trenéři - Meldo a Jirko, ale i Mázo, Davide a další  - gratuluju, připravili jste kluky parádně!!!

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll