Výroční schůze volejbalového oddílu

Celý rok jsme se těšili na tuto chvíli, no a máme ji za dveřmi. Volejbalová "výročka" je tady! A jak nám v mailech píše Marcela:

Ahoj všichni, 
volební výroční schůze oddílu se uskuteční v pátek 29.3.2013 v zasedačce MěÚ (T.G.M. 35 = naproti Myšárny), zač. v 19:00 hod.
K zajištění pozvánek pro všechny členy oddílu - šestnáctileté a starší - Vás prosím o zaslání aktuálních mailových adres vašich družstev, tréninkových skupin, skupin fans. 
Týká se těchto družstev, skupin: Ž "A", Ž "B", M, JKY, JŘI, KKY, KTI, VSSŠ, Jaruny, Jaruni, Cecilky.
Díky za rychlé zaslání.
Marcela

Takže to shrnu a porovnám pro ty, co to potřebují dostat do palice napodruhé. Pakliže Ti je šestnáct roků a více, tak si nic na pátek devětadvacátýho tohoto měsíce, na Taťánu od sedmi večer nedomlouvej! Je tradiční schůze s hospodařením, novinkama, hlasováním, chlebíčkama a limonádama. Z almary vydoluj nějaký parádní vohoz, kdyby se po schůzi pokračovalo někam dál. Což už je teď nad slunce jasné!

Místo: zde

Čas do vypuknutí "výročky":

Dotazy?

Nejsou!

Elvis

PS: Návrhy na pokračování "výročky" zasílejte Elvisovi a on je bude aktualizovat zde. Např. mne napadla menší tancovačka v zamluveném sále v dresech konkláve ...

 

Komentář Marcela Smělá

Doufám, že letos fakt budou chlebíčky a limonáda. Aspoň pro účastníky nad 45 let. Děkuji předem.

Strava bude

Ano - chlebíčky budou, ale vzhledem ke stavu zubních ostatků v ústech dříve narozených, vyberu nějaké hodně měkké a lehce stravitelné. Případně bude k dispozici krupicová kaše.

Komentář Petra Sezemského

Škoda, že se do té ulice nedá zajet, když tam furt stojí kamión.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll