"Zítra vyhrajeme! Jasně! A hned 2x!"

Ráno jsem si se slepenýma očima přečetl blaženčin článeček o začátku babské sezóny. Moc vymejšlení jsem do toho nedal a našel na klávesnici svého PC mačkátko KOPÍROVAT. Vyrušil jsem odpovědi mačkátkem ODSTRANIT a šikovně rozeslal našim mladým, pohledným a perspektivním mužům, aby mně jako něco napsali. Samozřejmě jsem vše posílal každému zvlášť, to aby si mysleli, že se jedná jen a jen o ně samotné. Vše jsem ještě specIálně popíchl po dvou hodinách pomocí SMS. Takový tlak se nedal vydržet a dostalo se odpovědí habakuk od pěti spolehlivých a tak je máte porovnané pod sebou, jak psali. Samozřejmě nového coacha jsem musel nechat na konec, protože: "PRAVDU MÁ NÁČELNÍK!"

Jarin:
Družstvo změnilo trenéra, kdo převzal otěže?? 
SHC je nyní Venca a v  přípravě si nevedl vůbec špatně.

Jaká je nálada před novou sezónou, co příprava?
Přiměřeně bojová,  poněkud ji zachmuřilo Burryho zranění na minulém tréninku (3-4 týdny  léčení). Příprava byla kvalitní a naše tělíčka poznala středověk,  teď už si to jen naše hlavičky musí správně přiřadit k současnosti.

V jakém složení se letos družstvo představí?
Klasika 1 nahravač, 2x  blok, 2x smečař, 1x účko a občas libero. Nahrávka: Venca, blok:  Kloby, Pája, účko: Onďas, smečaři: Pipin, Burry, Bubu, Ďolík, Macík,  hlavní statistik a AT: Hyňa, libero: Jarin

Jaké jsou letošní cíle?
Umístění do 4.místa, jako bonus II.liga :)

Co od soutěže očekáváte?
Stabilizace mužstva po "generační výměně"

Můžeš nějakou pikantnost ze soustředění?
Žádné pikantnosti nebyly,  kuchaři byli citliví a s kořením to nepřeháněli. Vzkaz pro fanoušky!  Fotbalisti potřebují 12. hráče, my nepohrdneme ani 7. A když bude  7. hráčů 20,30 nebo 50, bude jen dobře.

Burry: 

Družstvo změnilo trenéra, kdo převzal otěže??
Poté co z funkce trenéra odešel SHC bylo nutné z našeho středu vybrat schopného a obětavého borce, který by pokračoval v Mázově dobře odvedené práci. Volba byla jednoduchá, 100% předpoklady k tomuto postu měl Václav, který vyniká jak teoretickými a praktickými volejbalovými znalostmi, tak i týmovým duchem. Aby na všechno nebyl sám, asistují mu při trénincích a organizačních věcech Pípa, Burry a Jarin. Funkčnost této skupiny samozřejmě prověří až následující sezóna.

Jaká je nálada před novou sezónou, co příprava?
Příprava pro letošní sezónu proběhla velmi poctivě. Již od června jsme se soustředili na zvýšení fyzické kondice a to nejen v posilovně, ale i běháním a dalším zábavným cvičením, které nám trenér Václav připravil. Až na výjimky bych chtěl pochválit kluky za docházku, u některých byla téměř 100% (Pája, Venca, Jarin a Pípa). Vyvrcholením celé přípravy bylo soustředění v Hošťálkové, kde jsme se věnovali fyzické i technické přípravě.
Celková před-sezonní nálada v týmu je dobrá, chuť po vítězství je veliká!!

V jakém složení se letos družstvo představí?
Žádné nové tváře zatím do našich řad nenastoupily, přesto je náš tým od minulých sezón poněkud odlišný. Uskutečnil se jeden comeback bývalého svitavského hráče a zároveň s námi již nebudou nastupovat někteří hráči, buď kvůli ukončení herní kariéry nebo z důvodu přestupu do jiného družstva. Konkrétní obsazení postů se určitě dozvíte od Václava.

Jaké jsou letošní cíle?
Umístit se lépe jak v minulé sezóně, tedy nejhůře do čtvrtého místa.

Co od soutěže očekáváte?
V naší soutěži proběhlo pár změn. Kerhartice postoupili do vyšší soutěže a Polička naopak sestoupila. Novým týmem v naší soutěži bude Hlinsko. Tradičními těžkými soupeři budou týmy Litomyšle a Chvaletic. Po odchodu Kerhartic budou šance všech týmů na postup velmi vyrovnané, a proto bude třeba bojovat o každý bod.

Můžeš nějakou pikantnost ze soustředění?
Bohužel, nejsem oprávněn poskytovat informace na dané téma.
Děkuji za pochopení.

Vzkaz pro fanoušky!
Přijďte nás podpořit na domácí utkání. Symbióza fanoušků a hráčů je jasná: když hráči dobře hrají, fanoušek se baví a naopak. :)

Kloby:
Otěže převzal Vašek Liška, náš FSPS studující trenér, který bude brzo nejvíc nejkvalifikovanější.

Nálada je nabuzená, ale hned na začátek se nám už zranil Kuba Bureš. Doufám, že tento trend nebude pokračovat.

Družstvo se představí ve složení Pípa, Bury, Venca, Kloby, Bubu, Onďas, Jarin, Pája, Doly a možná někdo další.

Můj cíl je se umístit na předních příčkách. Snad se podaří 2. místo jako před dvěma lety.

Očekáváme setkání s novými i starými soupeři. Adrenalin na hřišti. Možná i slovní potyčky se soupeřem.

Tento rok moc pikantností nebylo nebo o nich aspoň nevím. Soustředění jsme brali zodpovědně a opravdu se makalo.

Fanouškům bych chtěl poděkovat za podporu v minulých letech. Hlavně v předchozím ročníku jsme ji potřebovali. Po výpadku zraněných hráčů na začátku sezóny jsme měli co dohánět.
Doufám, že jejich podpora budu stejná nebo spíš vyšší.

Bubu:
1. Družstvo převzal Venca, náš nahrávač a nyní kouč v jedné osobě :)
2. Nálada v týmu je podle mě pozitivní a hlavně se moc těšíme na soutěžní zápasy, protože příprava byla poměrně dlouhá a poslední zápasy jsme naposledy absolvovali na kvalitně obsazeném turnaji v Bojkovicích, který se konal koncem srpna.
3. Co se týká složení? Naše mužstvo po minulé resp. před nastávající sezónou hodně omladilo, protože zkušení starší hráči i trenér u týmu skončili a nyní předávají své zkušenosti mládeži a věnují se organizačnímu chodu klubu.
4. Týmové cíle pokud vím nebyly přesně stanoveny. Mým osobním cílem je hrát pro fanouška pohledný volejbal a celkově se umístit ve středu tabulky, ovšem pokud by to dopadlo lépe, tak budu jedině rád :)
5. Od soutěže očekávám jako v minulých sezónách vyrovnané duely s kvalitními soupeři a ve skrytu duše doufám, že se prosadí v našem týmu také některý z mladých talentovaných hráčů. Potenciál v klubu totiž stoprocentně je ;-)
6. Pro mě osobně je soustředění v Hošťálkové jednou velkou pikantností :)
7. Fanouškům bych chtěl poděkovat za přízeň v minulých sezónách a doufám, že na nás nezanevřou ani v té nastávající

A co na to Nový Head coach Venca ?


Družstvo změnilo trenéra, kdo převzal otěže??

Opravdu je tomu tak. Po několika letech (cca 12ti) jsme se rozhodli pro změnu. Již na jedné z pravidelných "potréninkových" schůzích jsme se s klukama dohodli, že by nebylo od věci odvolat Mázu z funkce trenéra můžské složky. Důvod byl jednoduchý. Petr je vynikající a všemi obdivovaný trenér a s námi jen marnil čas. Né že by na nás nějak špatně působil, ale usoudili jsme, že by bylo lepší, kdyby se věnoval naší volejbalové mládeži, které může předat spoustu vědomostí a se kterou může krásně pracovat. A tak jsme mu to na výroční schůzi oznámili. Jeho reakce byla kladná a jedinou otázkou tedy zůstalo: Kdo nás bude trénovat? Z původního návrhu, že se budeme trénovat sami sešlo a tak mě hoši poprosili, abych nás vedl já, Venca. Úkolu jsem se rád zhostil a snažím se k němu přistupovat zodpovědně.

Jaká je nálada před novou sezónou, co příprava?

Letošní přípravu jsme pojali jinak než ty předchozí. Boxerské rukavice jsme zahodili a soustředili jsme se spíše na atletický trénink a posilovnou. Začali jsme už v červenci, takže i to byla změna. Završením byla tradičně netradiční Hošťálková. Netradiční v tom, že jsme si ji užili bez přítomnosti mladších složek, což rozhodně nebylo na škodu. Tady bych velice rád poděkoval všem, kteří se na soustředění podíleli ať už aktivně nebo neaktivně. Díky kluci!! Co se nálady týče, myslím, že je velice dobrá. Chlapi dřeli a makali na 100 i 120%, takže není důvod být mít skleslou hlavu. Doufám, že úsilí, které jsme do přípravy vložili se ukáže  v průběhu zápasů.

V jakém složení se letos družstvo představí?

Bohužel, tohle je jedna z věcí, která nás trápí. Po odchodu Jasánka (Petr Jassa) nemáme třetího blokaře, což v budoucnosti může velice zkomplikovat situaci. Na bloku tedy budou hrát Pája (Pavel Simon) a Kloby (Jakub Pavlík). Zkoušeli jsme i variantu s Onďasem (Ondřej Ehrenerger) na bloku a doufám, že nám také pomůžou kadeti. Na rozdíl od blokařů, smečařů máme mnoho. Zde se nám představí Burry (Jakub Bureš), Bubu (Jakub Černý), Dolík (Petr Doležal) a Pipin (Štěpán Ryšánek), který bude alternovat i jako záskok na náhře za Vencu (Václav Liška). Jako libero nám zůstává náš ohebný Jarin (Jaroslav Ovad) a v roli diagonálního hráče Onďas. Důležitou součástí týmu bude i náš Matador Hyňa (Jakub Hynek), který se představí v roli neomylného statistika. Hlavní atrakcí a tajnou zbraní se může stát i náš "navrátilec" Macík (Marek Huschka). Samozřejmě bych byl rád, kdyby nám občas pomohli i svitavské legendy Melis (Marek Meluzín), Zdenál (Zdeněk Žižka) nebo sám Máza (Petr Sezemský) a zažehnali kritické chvíle v případě vysoké absence.

Jaké jsou letošní cíle?

Tady budu citovat Svatopluka Čecha:  ,,Sláb jenom ten, kdo ztratil v sebe víru a malý ten, kdo má jen malý cíl!" Nebudu psát, jak moc chci vyhrát, protože to je asi sen každého trenéra. Mým cílem je především ukázat kvality našeho týmu. Chci, aby se projevila naše příprava, při které jsme opravdu dřeli, aby se ukázala naše bojovnost, chuť zvítězit a aby si i fanoušek přišel na své.

Co od soutěže očekáváte?

Vzhledem k tomu, že KP jedničku už hrajeme nějaký ten pátek, tak už máme obrázek o tom, jak moc se ostatní týmy mění nebo nemění. Každopádně jsme trénovali tak, abychom byli připraveni na všechno. Tak uvidíme, jak se to vyvrbí.

Můžeš nějakou pikantnost ze soustředění?

Co se na soustředění uvaří, to se tam i sní, takže podávat pikantnosti ze soustředění prostě nejde. Letošní Hošťálková byla vyjimečná a jako trenér jsem OPRAVDU spokojen s celou přípravou!!

Vzkaz pro fanoušky!

Drazí fanoušci!! Budeme rozhodně rádi, když nás nadále budete podporovat a jezdit na naše zápasy!! Věřím, že se budeme setkávat v hojném počtu a společně dobudeme nejedno vítezství!! Útěchou za (nedejbože) prohraný domácí zápas Vám může být pohled na vedlejší kurt, kde to bude skutečně pastva pro oči. Kdo by chtěl dřepět doma, když se může zdarma podívat na vypracovaná mužská těla nebo nádherné ženské křivky?? Přijďte už tuto sobotu v 10:00 do haly Na Střelnici a podpořte svitavský volejbal!!!

Omluva Blažence: "Katko, moc se ti na kolenách omlouvám za plagiátorství a slibuji, že se již nic podobného nebude nikdy opakovat! Za trest si jdu dát do kuchyně dvě porce bramborových knedlíků se zelím a uzeným!"

trest

Myslím, že tebou zvolený trest je dostatečný.. Tak příště, pokud budete mít na plotně nějaké knedlíky, můžeš zase něco obšlehnout :)

Samovazba

Blaženko, musím upozornit, že trest u plotny pro mne není to nejhorší, protože mne to vaření baví ... apropó, co by Ti tak chutnalo?  

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll