3. kolo Českého poháru kadetek živě

Postup do 2. osmičky je náš!!!
3. kolo Českého poháru se odehrává v Přerově. Už dvakrát stačilo jen málo, abychom se podívaly do lepší osmičky. Snad to do třetice vyjde. Držte palce :)
Soupeřkami pro nás jsou Pardubice, Vratislavice, Mikulovka Praha, Praha Savo A, B, spadla k nám družstva Moravské Třebové a domácí Přerov.

Svitavy - ZŠ Mikulovka Praha 1:2 (14:25, 25:19,9:15)
Mikulovka spadla do 3. osmičky po prvním kole. Bez větších problémů jsme je poprvé porazily. Tentokrát nám to však vrátily... Zpráva od holek z Přerova je, že v prvním setu odešlo podání i příjem. Holky se ale nepoložily a bojovaly dál. Bohužel štestí stálo na straně soupeřek. Byl to pěkný volejbal.

Svitavy - Vratislavice 2:0 (25:18, 25:19)
V tomhle utkání se o 100% zlepšilo podání. Vratislavice nepatří k těm těžším soupeřům, ale ani to není hra jednoduchá. Holky potvrdily, že jsou ty lepší a výhru si po výkonu, který předvedly, určitě zasloužily.

Svitavy - Pardubice 2:0 (25:15, 25:18)
Soupeřky známe už z KP. Minulý týden jsme si zahrály menší předkolo Českého poháru. V KP jsme vyhrály a výhru holky chtěly určitě zopakovat. To se povedlo bez větších problémů. Při vedení v prvním setu 18:6 přišla Ivetčina oblíbená věta: "Nekoukejte na stav, je to 0:0!" Holky dotáhly set do konce a pustily se na další. Podání, příjem, náhra, smeč. To vše bylo v tomto zápase přímo famózní. Doufejme, že to vydrží.

Svitavy - Praha Savo A 2:0 (25:15,25:16)

Ve skupině máme Savo A i B. Herně je Béčko silnější než Áčko. Za B hrají juniorky za A kadetky. Když budu mluvit za sebe, hrát proti Áčku nikoho moc nebaví. Není to soupeř pro nás. V Táboře rozhodčí vyhrožoval, že jestli nezačnou hrát, nebo se nepřestanou smát, tak zápas ukončí, že to nemá sportovní charakter.
Dnes byla hra ospalá, takže klasika jako vždy.

Svitavy - Přerov B 2:0 (25:20, 25:9)
Podle zpráv se dařilo všechno. Stav druhého setu tomu odpovídá.
Pro dnešek mají holky odehráno. Zítra je čeká Moravská Třebová a Praha Savo B.
Držme palce :)

Svitavy - Slovan Moravská Třebová 2:0 (25:11, 25:10)

Lepší rozjezd si holky nemohly vybrat. Doslova převálcovaly Moravskou Třebovou!! Smeč, podání..Všechno bylo perfektní. Nevím, co mám k tomu napsat. Víc informací jsem nedostala.

Svitavy - Praha Savo B 2:0 (25:16, 25:18)
Zápas byl vyrovnaný, ale holky měly navrch. Po právu vyhrály a zajistily si postup do 2. osmičky. Teď už jen rychle vysprchovat a jede se domů.
Společně s našima holkama postupuje do 2. osmičky SKS ZŠ Mikulovka Praha.

Zápasy jsou zřejmě dost o nervy, tak Ivetka odpočívá, kdy se jen dá :)

Ivetin šlofík

Jen poznámka: To Ivetku včerejší candrbál ve Březové tak zmohl? To já teda nechápu! Houby holka vydrží!!! Ví někdo, kolik fláků protrdlovala? No a jestli měla na nohách ty štakle, co ukazovala v hale, tak  se divím, že nemá kopýtka úplně na šrot. Tak ji na té žíněnce nějak dejte dohromady!!!

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/2109', '', '172.20.0.29', 0, 'jdutkoc4ur71h3q34l5ssu10ikpe7sh0', 0, 1711716493) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174