Červená ještěrka aneb Kvalifikace žákyň v Českém poháru - LIVESCORE

PŘIDÁNY KOMENTÁŘE TRENÉRKY! Poválečný film Červená ještěrka s Vlastou Fabiánovou a Jindřichem Plachtou se odehrává ve fiktivním městě, kde dojde ke zmizení gymnazijního profesora, a když maloměsto navštíví mimořádně atraktivní divadelní herečka. Pánská honorace prosazuje v místním divadle pokleslou operetu Červená ještěrka proto, jen aby viděla významnou subretu. Děj se dále zamotává ... Tak takto vypadat sobotní itinerář kvalifikace rozhodně nebude: Ještěrek bude víc, hraje se v metropoli Moravy Brně na ulici Vodova, níže je přesný rozpis zápasů našich Ještěrek, ke ztrátě či zmizení manželů Švihelových nedojde i kdyby čert na koze jel a jediné, co může být překvapením, je návštěva známé subrety ...

 

 

Na těchto stránkách poběží osvědčené Livescore pro výsledků chtivé rodiče a fanoušky našeho volejbalu, momentálně připojených na internet a stránky našeho webu. Sice čtenost článku nikdy nemůže předčít zhlédnutí zápasů našich barev v reálu, ale přeci jenom někdo v práci být může. Proto tuto výjimku dvoum lidem povoluji a zbytek ať v mrazivou sobotu od rána startuje svoje hoprďačky, přimontovává k motorkám sajdkárky a potajnu zavěšuje za pravidelnou linku Hradec-Brno dvoukolák na jízdu zcela zdarma! Vlakové spojení Svitavy - Brno je bezva: 8:04 ze svitavského hlaváku za sedumdesát mitut na Zvonařce a zpět to jede furt: 16:45 a 18:45 ...

 

ROZPIS NAŠICH ZÁPASŮ:

10:30 nová hala KP Brno

0:2

12:00 nová hala Hradec Králové

0:2

13:30 nová hala Lanškroun

0:2

16:30 stará hala Prostějov B

19:00 nová hala Moravská Třebová

 

KOMENTÁŘE TRENÉRKY PAVLÍNY:

 

SOBOTA

15:45 Zaciname v nejsilnejsi sestave 0-5. Asi davame vsem souperum naskok.. Vyhravame vsak s prehledem 25-15. Sestavu nechavame,zaciname vyborne, brzy vedem o 10. Stridam na servis misto Lucky Srutka. Dame par bodu,ale souper otaci,nam dela problem lehky servis,utok neni nebezpecny,souper je technicky na vyborne urovni. 23-23.V koncovce nam rozhodci pomohl,kdyz zadni Kacce odpustil bodovy blok. Spravne rozhodnuti by znamenalo prohrany set.Nervy na dranc 28-26.

16:05 Lanskroun prohral s HK,tim je jasne,ze za 20 min.hrajeme s M.Trebovou o 4.misto ve skupine. Trebova ma mensi hracky,ktere ale vyborne sbiraji pole. Utoci mene razantne a hodne vyuzivaji utok z doskoku. Taktika bude hrat vyssi mice na stredove hracky.

NEDĚLE

6:13  Dobre rano,pomalu se probouzime. Pani domaci to chtela nejspis urychlit,tak si uz pred hodinou pustila nejaky horor. Bohuzel nedoslycha..

9:24 Jasna vyhra v 1.setu 25-9, do 2.stridam misto Lucky Marketu a opet tragicky vstup do setu. Nastesti souper ma problemy s prijmem,vyhravame 25-17,ale oba nase tajmy vycerpany. Neustale prijem bagrem a bez mluveni. V 10 s 6.ze skupiny B - DDM Brno.

10:51  Vitezime hladce s 9 a 12 body, na stridacce se Sarou,Hary a Vondrovkou. Na bloku s Kackou a Vercou,utok Tereza se Srutkem,ucko Lucka,nahra Barca. Rozhoduji zapas po presunu na Vodovou s Nachodem.

12:42  Hura,souperkam nedavame sanci,zodpovednym pristupem vyhravame 25-11,25-11. Jsme tam. Diky vsem,co nam fandili! Zdravime ostatni Jesterky, oslavime spolecne postup,ktery je zasluhou cele treninkove skupiny!

 

 

 

 

SESTAVA JEŠTĚREK:

Benková Sára (B, kapitánka) - nejhezčí dívka z Květné,

Dědková Lucie (U) - alias svitavská Júlie Jášová,

Haraštová Nikola (S) -  Hary - volejbalová vražedkyně s dětskou tváří,

Hendrichová Veronika (B) - blokařská zeď,

Kociánová Kateřina (N) - Čambovka - nejmladší Ještěrka,

Mašlánová Barbora (N) - XENA bojovník v každé situaci,

Motálková Tereza (S) - Jáchym šaman s citem pro míč,

Šrůtková Markéta (S,U) - první Ještěrka a "šníclíček" s parádní naskočenou plachtou,

Vondrová Veronika (B) - útočná i obranná jistota týmu /budoucí snacha Švihelových/,

 

 

 

 

18:47 Trpaslici nas upinkali, vydrzet hrat pul jednoho setu stanovenou taktiku,kt.fungovala,je strasne malo. 25-23,25-10. Lucka jela domu,asi angina,uvidi se rano..
 

20:37 Uz jsme ubytovane,pani bytna je moc mila,velmi ji potesilo,ze mame snidani uz na 7. Nastesti se meni cas,tak se trochu vyspime. Prave sedime U hodneho psa,holky si davaj do nosu a trenerka s nimi.. Jsme 5.ve skupine,vse mame ve svych rukach,musime vsak 3x zvitezit. Zitra zaciname v 8,30 v Lesne s Juniorem Brno.

 

 

GRATULACE

Gratuluji našim Ještěrkám k zvládnutí postupu do Českého poháru žákyň. Věřím, že zkusí zabojovat o přidělení nějakého kola do Svitav, aby se u nás v malém střediskovém městečku zase něco dělo.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll