Finále Českého poháru žákyň - část 2.

Začátek posledního turnaje letošního ročníku ČP žákyň je stanoven na 14 hodin v pátek 7. března. Všechny tři osmičky se sjedou už tradičně do Bílovce, kde první a druhá osmička hrají v místní základní škole (k dispozici 3 kurty v hale, 1 hřiště v přilehlé tělocvičně) a třetí osmička pendluje mezi gymnáziem v Bílovci a halou v blízkém Tísku. Slavnostní zakončení za účasti všech týmů se pak bude konat ve dvě hodiny v neděli.

12,00 Trutnov

Aktuální informace budou podávány formou komentářů k tomuto článku.

výsledek

4. Místo v turnaji, ale stačí nám to na celkově krásné 10.místo!!!

pořadí

Dohrava se ještě poslední zápas Příbram s Olomouci, pak vyhlášení. Bohuzel vykyvy v předchozích zápasech nam v tomto kole nejspíš zabranily sahnout si na pohar a čeká nás zřejmě brambora. Uvidíme, jestli se alespoň v celkovém součtu dostaneme do první desitky.

Trutnov

Trutnov prejedeme v prvním setu. Ve druhém opět šílený vstup. Přes soupere se však prezeneme a nedopustime 3.set. holky už tahaly nohy, tak to bylo jediný štěstí.

Nový Jičín

Krásný zápas se stastnym koncem pro nas 2:0. Oba sety vedeme s náskokem peti bodů, oba zdramatizujeme chybami na prijmu. Ve druhém setu kazime 5 servisu, vedeme 24:21, vyhravame jednoznačně 26:24! :-) teď jsme museli na oběd, po řízku snad holky naberou novou energii. A jdeme na Trutnov.

hráčky

Holky dnes přály Jirkovi, dostal krásné fotoalbum doplněné o rymovacky na volejbalové tema. V jinych týmech začínají migrovat hráčky vypomahajici v ruznych extraligových barazich, treba Vysočině odjely dvě nejlepší holky, takže teď prohrála s týmem z Klatov...

Liberec

V prvním setu nechytame začátek, naskok soupeřek pak uz i přes krásnou hru nedokážeme zlikvidovat. Liberec hraje útočný volejbal, ve druhém setu máme náskok 23:21, ale hrajeme pro diváky a vitezime až 28:26. V tiebreaku tahame za kratší konec a i pres bojovný výkon nedokážeme vyvoj zvrátit. Ale krásný zápas, který nam teda svými výroky narušoval rozhodčí. To teda i nestranni pozorovatelé žasli.

Vysocina

Začínáme špatně. Vlastní chyby, i když chyběly centimetry, nás dostávají pod deku, kterou ,seč chceme sebevic, nnemůžeme sundat. Vysocina je lepsi ve všem. Prohravame 0:2.

Klatovy

Druhého postupujiciho ze 3.osmy prejedeme v prvnim setu 25:5. Nasleduje pohadka o tom, jak ničit trenéry. Skóre postupně narustalo v náš neprospěch vlivem výborného servisu soupeřek az do vyse 8:19. Holky ještě zabojovaly na 16:19, ale klíčový moment opět mic zadarmo=nahra soupeři. V tiebreaku začínáme 0-6!!!!!. Končíme však 15:10.

Aktuální tabulku naší

Aktuální tabulku naší skupiny najdete na této adrese, jestli se mi to teda v mobilu podarilo správně překopírovat ;-)

zahájení

Slavnostní zahájení obstaraly dvě vystoupení mazoretek a jedno artisticke vystoupení s tanečními prvky, dále proneseni projevu starosty, reditelky ZŠ a Petra Judy. Poté sprcha a večeře - vepřový platek s opekackama a salátem, polévka chutná, asi rýžová, takovou teda doma neznáme. Zitra snídaně v luxusním čase na devátou.
Jirkovo dnešní vykročení do dalšího roku života přineslo večerní dezert v podobě čerstvých muffinku z dílny Janci Bláhové. DĚKUJEME!

Příbram

Hurá! 2:0, holky ve snažení nepolevily a vše podpořily i větší soustredenosti. Čekáme na dohrani posledních zápasů, následně bude slavnostně zahajeno :-)

Olomouc

První zápas končí prohrou 0:2. Holky mely vždy výborný vstup do setu, bylo dokonce i nekolik nádherných výměn, když teda soupeř útočil. Pokud hral mic zadarmo, byl to pro něj jistý bod a to minimálně pětkrát za set...k tomu pár zkazenych servisů, par přímých bodu na prijmu a bylo vymalováno. Výborný byl tentokrát jen rozhodčí!

Příjezd

Jsme na místě. Spíme v přilehlé budově ZŠ. ..kde není signál na wifi :-) malá svacinka a jdeme na věc!