st. žákyně - Český pohár

Lednový ČP žákyň

Český pohár byl 18. - 19. ledna pořádán pro skupinu H oddílem Réma Rychnov nad Kněžnou v nedalekém Kostelci nad Orlicí. Jednalo se o první kolo, ve kterém se soutěž sloučila pro Čechy a Moravu.

Mission: Impossible

Dnes začíná třetí turnaj Českého poháru žákyň, naše holky si v minulém kole vybojovaly postup do druhé sedmičky na Moravě, kterou hostí Hradec Králové (ostatní sedmičky se hrají v Bílovci). VoSy se pokusí proklouznout mezi nejlepší čtyřiadvacítku v ČR. Úkol to bude ale velmi těžký, protože výchozí pozice je značně limitující.

Mise Bílovec

Těžký úkol čeká v prvních dvou kolech naše žákyně v Českém poháru. Aby navázaly na úspěchy v minulých sezónách a mohly bojovat mezi nejlepšími týmy v ČR, musí hned v prvním kole postoupit do lepší výkonnostní skupiny. Bojovat odjíždí zítra ráno do Bílovce.

Český pohár žákyň - Bílovec

Víkendová pauza ve všech mistrovských dívčích soutěžích znamená jediné - hraje se soutěž nemistrovská - Český pohár. Naše dorostenky vyrazily v brzkých hodinách do Plzně, kde je kromě tradiční porce sedmi utkání čeká i prohlídka místního pivovaru.

Český pohár žákyň ve SVITAVÁCH

Již tento víkend se v hale Na Střelnici bude hrát výborný žákovský volejbal. V rámci Českého poháru se do Svitav sjedou žákyně od Plzně až po Nový Jičín. Tuhé boje začínají v sobotu v devět hodin, hrát se bude celý den. V neděli se bude pokračovat opět od 9 hodin, náročný program skončí odpoledne.

Český pohár - 2. kolo

Víkend patří opět volejbalu, na programu dívčí části oddílu je druhé kolo ČP. V žákyních se po kvalifikaci a 1. kole tentokrát už rozhodne o tom, kdo postoupí do finálových kol společných pro celou ČR. Ze dvou skupin Západ a Východ se probojuje vždy dvanáctka nejlepších. Zbylé týmy však v soutěži nekončí, což je novinka pro letošní sezónu, ale pokračují v kláních dle regionů.

Český pohár 1. kolo

Svitavy - Moravská Třebová - Bílovec. Po této trase se dnes navečer vydaly starší žákyně, aby o víkendu bojovaly o body do průběžného hodnocení Českého poháru.

Finále Českého poháru žákyň - část 2.

Začátek posledního turnaje letošního ročníku ČP žákyň je stanoven na 14 hodin v pátek 7. března. Všechny tři osmičky se sjedou už tradičně do Bílovce, kde první a druhá osmička hrají v místní základní škole (k dispozici 3 kurty v hale, 1 hřiště v přilehlé tělocvičně) a třetí osmička pendluje mezi gymnáziem v Bílovci a halou v blízkém Tísku. Slavnostní zakončení za účasti všech týmů se pak bude konat ve dvě hodiny v neděli.

Stanice Bílovec - vystupovat!

I tak by se dalo zhodnotit vystoupení v prvním finálovém kole Českého poháru žákyň v Bílovci, který pořádal dvoudenní turnaj pro nejlepších osm týmů soutěže. Dostat se mezi nejlepší osmičku znamenalo uspět v kvalifikačním turnaji a potvrdit výsledek ve dvou kolech základní části. Čtvrtý turnaj nám nevyšel, tak se s elitní osmičkou loučíme, a poslední finálový turnaj odehrajeme ve druhé výkonnostní skupině soutěže.

Finále Českého poháru žákyň - část 1.

Po kvalifikaci a dvou kolech Českého poháru se soutěž žákyň zúžila na konečný počet 24 účastníků, kteří jsou rozděleni do tří výkonnostních skupin po osmi celcích, přičemž došlo ke sloučení západní a východní části. Naše Ještěrky se probojovaly do té nejlepší skupiny ze 4. místa na Moravě.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll