LIVESCORE z Českého poháru žákyň v Přerově

Tento víkend 24. a 25. 11. hrají naše Ještěrky Český pohár a na tomto odkazu můžete sledovat jejich tažení jednotlivými bitvami. Ze Svitav mají odjezd na pohodu, protože je první zápas čeká v deset hodin. Takto se časy zápasů plánují těm nejlepším mančaftům a proto uvidíme, zda k nim budou naše "sedmikrásky" patřit a jak se se soupeřkami poperou.

SY - Uherské Hradiště 2:0 (16, 9) komentář trenérky Pavlíny: Vitezime 2-0(16,9) pri zapojeni vsech hracek nad UH. Hodne primych bodu z podani

SY - Olomouc 2:0 (9, 23)

SY - Frenštát 0:2 (-15,-24) komentář trenérky Pavlíny: Tezko se pise,hratelny souper se 2 utocnicemi.Zapas prohravame vlastnimi chybami.15-25.Druhy set zdramatizujeme z 19-24 na 24-24,ale to je vse.0-2 s Frenstatem.

SY - Lanškroun 0:2 (-23,-16) komentář trenérky Pavlíny: Tesne pred sedmou dohravame s Lanskrounem. Souper lepsi ve vsech hernich cinnostech. V 1.setu skoro ostuda 5-20. Po prostridani lavicky nakonec drama 23-25. Nasledne vyrovnane do 13-13,souper odskakuje na 14-24 diky nasi neschopnosti slozit utok,LA naopak pritvrdil. Korigujeme 16-25. Mame kolo volno,ceka nas Znojmo (stejne jako UH),kt.jeste nevyhralo,ale lehke to nebude. Bez porazky LA a Frenstat. Drzte nam pesti.

SY - Znojmo 2:0 komentář trenérky Pavlíny: Uf,ted dohrano. 2-0,ale drama v poslednim setu. Jdeme jist.

Neděle 25.11.

Naše Ještěrky čekají poslední dva zápasy. V 8:30 na zimním stadioně s Moravskou Třebovou a v 10:30 s Frydkem Místkem s přesunem na ZŠ Svisle.

SY - Moravská Třebová 2:1 komentář trenérky Pavlíny: Vyhra 2-1 s MT. S Frydkem o 3.misto,nam staci vyhrat 1 set. Holkam to rikat nebudu. Za vyhru maji slibeny pohar,palacinku,sopak..

SY - Frýdek Místek 2:0 komentář trenérky Pavlíny: Ještěrky se jdou dívat na poslední dohrávky, aby měly celkové pořadí z první ruky!

3. místo

Ještěrky skončily na výborném 3. místě. Děkujeme všem za podporu, Elvisovi za zpravodajství. Do první osmy postupuje Lanškroun a Frenštát. Do druhé osmy padá Hradec Králové, pravděpodobně s Ostravou.