Ženy "A"

Další sezona pro nás začala v Praze a domů přijeli bez bodu, ale se sympatickým herním projevem.

V sobotu 30.09.2017 jsme hned první zápas jeli na rezervu prvoligového družstva ze Střešovic. Když jsme minulou sezonu odehráli s věkovým průměrem 23 let, tak nyní je ten průměr ještě nižší. Po odchodu některých hráček ať už za „lepším“ volejbalem nebo po ukončení účinkování v tomto družstvu, jsme začali zapracovávat do sestavy tři ještě druhoroční juniorky a uvidíme, jak se družstvo bude prezentovat dál. Náročné to bude především po psychické stránce.

POZVÁNKA na víkend!!!

Velmi netradiční pohled na letící volejbalový míč nabízí pozvánka našich žen na víkendovou kvalifikaci v hale Na Střelnici.

Videopozvánka: https://youtu.be/MdniDRtuVvc

Kvalifikace 2. ligy žen

Opět doma body – ale mohlo být ještě líp

V sobotu 28.11.2015 k nám přijel tým Prostějova, potřebovali jsme bodovat, což se nám povedlo částečně, ale celkově úspěch.        

První bod z venku – paráda, ale druhé utkání opět staré chyby a špatně.

V sobotu 14.11.2015 jsme zajížděli do Bílovce, který se pohybuje v horní polovině tabulky, s odhodláním poprat se o první body venku. Něco se povedlo, něco ne.  

První body v soutěži jsou doma – výborný výkon, ale druhé utkání opět trápení.

 V sobotu 7.11.2015 jsme na domácí palubovce přivítali soupeře z Opavy, který je sousedem v tabulce a tak se čekal vyrovnaný zápas s tím, že na domácím hřišti bychom konečně měli zabodovat.  

Ani ve čtvrtém dvojutkání jsme nedokázali bodovat.

V dalším pokračování soutěže jsme zajížděli na půdu jednoho z favoritů na přední umístění v tabulce a s odhodláním protrhnout konečně smůlu a poprat se o první letošní body, ale opět neúspěšně.  

KVALIFIKACE do 2. ligy žen v hale Na Střelnici

Dlouho očekávaný víkend, kdy vítězky Krajského přeboru Pardubického kraje vyzvou v domácím prostředí vítězky krajů Libereckého, Moravskoslezského a města Prahy, se blíží. PřIďte povzbudit domácí hráčky v boji o opětovné získání ligové příslušnosti, která by slušela nejen jim, ale i naší hale.

Kvalifikace do 2. ligy žen

Ženy "A" začínají aneb Zveme vás všechny do haly na turnaj

Volejbalové Mistrovství Evropy žen v Německu a ve Švýcarsku je v plném proudu, naše reprezentantky potí trika a ničí u televize naše nervy.  Ani naše domácí svitavské volejbalistky nezahálejí a v právě začínající sezóně se nám poprvé představí ve sportovní hale na 11. ročníku tradičního Podzimního turnaje.

sobota 14. září, sport. hala Na Střelnici, Podzimní turnaj žen, zač. v 9:00 hod.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll